Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Záruka

vapour 2 lifetime warranty

Záruka Vapour 2 je poskytována zákazníkům, kteří zakoupili Vapour 2 produkt na stránkách www.vapour2.cz (pokud jste si zakoupili výrobek Vapour 2 u jiného distributora, např v kamenném obchodě, vraťte výrobek prodejci). Zaručujeme, že produkty Vapour 2 budou bez vad materiálu a zpracování při běžném používání a údržbě po celou dobu životnosti produktu. Doživotní záruka Vapour 2 se vztahuje pouze na elektronické součástky od Vapour 2 a nevztahuje se na cartridge s příchutí Vapour 2 na jedno použití ani na  e-liquid Vapour 2. Tato záruka se nevztahuje na jakékoli vady nebo škody způsobené:

  1. Neoprávněným zásahem nebo servisem tohoto produktu jinde než v autorizovaném servisu Vapour2.cz
  2. Nesprávným používáním  nebo jeho provozováním způsobem, který je v rozporu s použitím uvedeným v návodu k obsluze Vapour 2
  3. Jakýmkoli jiným využitím produktu, než pro který byl původně zamýšlen (např. použití neschváleného příslušenství, jako jsou nabíječky nebo napájecí adaptéry od jiného výrobce než Vapour 2).

Pozor: Porušením výše uvedených podmínek použití produktů Vapour 2 zaníká nárok na záruku vrácení nebo výměny produktů Vapour 2.

Doživotní záruka Vapour 2 je omezena na maximálně 5 náhrad poskytnutých k jednotlivému číslu  objednávky. Zboží musí být vadné (nejedná se o systém výměny) a bude nahrazeno obdobným zbožím z aktuální nabídky. 

Vaše doživotní záruka Vapour 2 nikdy nevyprší, stačí když si jednou za tři měsíce objednáte nové zboží.

Pokud si přejete uplatnit záruku výměny zboží, postupujte prosíme podle těchto tří jednoduchých kroků:

  1.  Zavolejte nám, abychom Vám mohli pomoci s Vaší žádostí o výměnu Vapour 2 produktů. Popište pracovníkovi zákaznické péče typ potíží, na něž jste narazili při používání produktů Vapour 2 a/nebo jeho součástí. Tyto informace jsou ke zpracování Vaší žádosti na vrácení nezbytné. Při uplatnění záruky si prosíme připravte číslo původní objednávky. 
  2. Pokud bude nutné Váš produkt Vapour 2 vyměnit, dodáme Vám nejdříve nové zboží. Tyto zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty, takže můžete očekávat dodání náhradní zásilky do 3–10 dnů od kontaktování našeho zákaznického servisu. Součástí zásilky, kterou obdržíte, bude obálka k zaslání vadného zboží zpět. Pokud nám nezašlete vadné produkty Vapour 2 do 30 dnů, bude Vám naúčtována plná maloobchodní cena zboží, které Vám bylo zasláno na výměnu. 
  3. Neposílejte prosím žádné produkty, bez předchozí domluvy se zástupcem Vapour 2. To může vést ke zmatku a pokud dojde ke ztrátě Vašeho zboží, není možné uplatnit záruku. Po rozhovoru se zákaznickou podporou prosím pečlivě zabalte reklamované produkty a do zásilky uveďte poznámku s číslem své objednávky a číslem požadavku na výměnu. Pokud máte potíže pouze s jedním komponentem v kitu, není potřeba nám vracet celý kit. Vyměníme Vám vadné součásti i jednotlivě.

Pokud máte jakékoli otázky týkající se naší doživotní záruky Vapour 2, neváhejte kontaktovat naše zákaznické oddělení 

Bezplatná linka: 800 622 222, 800 303 404

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.