Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Vrácení zboží

vapour 2 guarantee

Zavázali jsme se k vynikajícím službám ve všem, co děláme. Vzhledem k tomu, že pro nás má Vaše spokojenost zásadní význam, uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám urychleně vyhověli. Přečtěte si prosím níže uvedené informace a pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, kontaktujte zákaznickou podporu Vapour 2

Základní kity Vapour 2 – 30denní záruka vrácení peněz:

Tato záruka se vztahuje pouze na maloobchodní objednávky na této webové stránce (pokud jste si zakoupili kit u jiného prodejce , např.v kamenném obchodě, ve věci uplatnění záruky kontaktujte tohoto prodejce). Jsme si tak jistí, že s produktem Vapour 2 budete spokojeni, že nabízíme 100% záruku vrácení peněz na všechny naše základní kity elektronických cigaret. Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni se základním kitem, vrátíme původní kupní cenu v plné výši – a nebudeme klást žádné otázky! Tato nabídka nezahrnuje náklady na dopravu placené v době, kdy jste učinili svou objednávku.

Jak vyřídit vrácení zboží:

  1. Přihlaste se na svůj účet u Vapour2.cz, a to za pomoci uživatelského jména a hesla, které Vám bylo zasláno při zadávání požadavku.
  2. Klikněte na odkaz "Ukončené objednávky". Uvidíte seznam objednávek, které jste realizovali na těchto internetových stránkách.
  3. Napravo od objednávky uvidíte tlačítko k vrácení zboží. Klikněte na tlačítko.
  4. Vyplňte formulář se žádostí týkající se vrácení zboží a klepněte na tlačítko odeslání. Do 24 hodin po odeslání formuláře obdržíte e-mail s identifikačním kódem pro vrácení objednávky.
  5. Prosíme, abyste viditelně uváděli identifikační kód pro vrácení zboží na obalu balíku. Tento údaj pro vrácení zboží Vám byl zaslán jako součást e-mailového potvrzení v době, kdy jste odeslali žádost on-line o vrácení. Pokud jste uvedený e-mail neobdrželi, kontaktujte prosím naše oddělení podpory zákazníkům a my jej rádi dohledáme.

Zboží k vrácení zasílejte po jejím viditelném označení identifikačním kódem na tuto adresu: Pod Vodovodem 917/6, 158 00 Praha 5 - Jinonice, a to do 30 dnů od původního data odeslání objednávky. 

Poznámka:  Naše 100% 30denní záruka vrácení peněz se vztahuje pouze na základní kity Vapour 2 Starter Kit v původním balení; peníze nevracíme za  e-liquid, cartridge s příchutí nebo cigarety Vapour 2 na jedno použití. Za nenáležitě použité, poškozené nebo rozbité základní kity se peníze nevracejí. Veškeré vracené zboží musí být doručeno na výše uvedenou adresu do 30 dnů od původního data odeslání objednávky. Společnost Vapour 2 nevrací náklady na dopravu, s výjimkou případu, kdy Vám byly výrobky dodány omylem. Rovněž nehradíme náklady na dopravu základních kitů zpět k nám. Kontaktujte prosím zákaznický servis Vapour 2, pokud máte nějaké další otázky. 

Baterie a příslušenství Vapour 2, kromě  e-liquidu, cartridgí s příchutí a cigaret Vapour 2 na jedno použití, lze vracet do 30 dnů od původního data odeslání objednávky a podléhají manipulačnímu poplatku 15 % za zahrnutí zpět do zásob. Za nenáležitě použité, poškozené nebo rozbité produkty se peníze nevracejí. 

Velkoobchodní objednávky musejí být navráceny do 30 dnů od původního data odeslání objednávky a může se na ně vztahovat 20% manipulační poplatek za zahrnutí zpět do zásob. Podrobnosti Vám sdělí Váš obchodního zástupce Vapour 2. Za nenáležitě použité, poškozené nebo rozbité produkty se peníze nevracejí. 

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.