Velkoobchod

velkoobchod

Děkujeme za Váš zájem o produkty Vapour 2!

Naše společnost nastavuje standardy na nejvyšší úroveň v odvětví elektronických cigaret. Ve Vapour 2 se významně věnujeme zajištění nejvyšší kvality výrobků a jejich výrobního zpracování. Všechny produkty od Vapour 2 jsou navrženy tak, aby překonaly úroveň ostatních produktů v oboru. Náš zákaznický servis je důsledně hodnocen jako číslo 1 a věrnost značce u nás je bezprecedentní.

Lepší technologie = Lepší e-kouření!

Velkoobchodní ceny nabízíme již pro objednávky nad 1 000 USD, pro distributory a maloobchody. Nabízíme konkurenceschopné ceny výrobků a pěkné marže, v závislosti na objemu objednávky. Máme zkušenosti se zásobováním jak velkých obchodních řetězců, tak jednotlivých obchodů. Vážíme si každého velkoobchodního vztahu a našim velkoobchodním partnerům se snažíme poskytnout maximum všeho potřebného k úspěšnému podnikání. Můžeme Vám připravit balíček na míru, který bude obsahovat ten správný produkt přímo pro Váš obchod - barevnou kombinaci, počet produktů v balení, druhy příchutí, balení produktů a podpůrný materiál.

Ačkoliv sami aktivně hledáme prodejní a distribuční spojenectví, tak pečlivě vybíráme reprezentanty pro značku Vapour 2. Máme zájem o kvalitní prodejce i zavedené mezinárodní distributory. Pokud mezi takové patříte, rádi bychom s Vámi probrali možnosti spolupráce.

Aby se s Vámi náš zástupce z velkoobchodního týmu spojil, prosíme o vyplnění formuláře, viz níže.

Náš zástupce Vás bude kontaktovat do 2 pracovních dní.

Kontakty

Kontaktní informace

* Povinná pole

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.

Online dotazy