Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Představujeme Series 3X od Vapour 2 PRO

Atomizér Series 3X má celou škálu nových vlastností, díky kterým prožijete dokonalý zážitek. Variabilní nastavení, mikro LED indikátory a kompatibilní sub-ohmová technologie cartridge je jen začátkem.

 

  • Vyměnitelné atomizéry ve verzích 0,9 sub-ohm, 1,2 ohm & 1,5 ohm
  • Variabilní napětí, teplota a airflow
  • Pohybový LED indikátor stavu baterie
  • Keramická žhavící hlava produkuje čistší a ryzí chuťový profil
  • Kompatibilní s elektronickou cigaretou a příslušenstvím Series 3

 


Vychutnejte si celou Series eliquidů se třemi kompatibilními atomizéry pro vaše cartridge. Spojte 1,2 ohm & 1,5 ohm s vaším oblíbeným eliquidem Vapour 2 Platinum a dalšími e-liquidy s vysokým obsahem PG. Použijte 0,9 sub-ohm a užijte si zvýšenou páru a příchuť eliquidů s vysokým VG.

Kupte nyní >>


Vapour 2 PRO Series 3X - založená na osvědčené technologii Series 3 a 7 - nabízí cartridge s novými moderními funkcemi Tato Series je kompatibilní s eliquidy s vysokým PG i VG, čímž zajišťuje jemný ryzí chuťový profil a volitelné prvky jako sub-ohmové vapování a nastavitelné airflow.

 

  • Keramická žhavící hlava pro maximální chuť
  • Vyměnitelné atomizéry zajišťují kompatibilitu s eliquidy s vysokým PG i VG
  • Díky nastavitelnému kroužku si můžete zvolit vyšší nebo nižší airflow
  • Variabilní nastavení teploty a napětí
  • Kompatibilní se zařízením a příslušenstvím Series 3

 

Kupte nyní >>


Cartridge Series 3X jsou elegantnější a odolnější. Můžete si vybrat ze čtyř různých náustků dle nabídky. Tyto atraktivní náustky* doplňují aerodynamický vzhled Series 3X a maximalizují požitek.
 
*Brzy v prodeji


Dopřejte si sílu a výkon Series 3X a to ve třech nápadných odstínech. Vyberte si uhlovou, antracitovou nebo karmínovou barvu.

Kupte nyní >>


Series 3X nabízí optimální zážitek díky variabilnímu nastavení napětí a airflow. Můžete si také vybrat teplotu,odpor a airflow pro každý z vašich oblíbených eliquidů.

Kupte nyní >>


Zatřeste vaším zařízením Series 3X a zjistěte, kolik baterie vám zbývá. Zařízení 3X mají kolem spodní části pohybový LED kroužek, který září a indikuje, kolik baterie zbývá.


Sada Vapour 2 PRO Series 3X obsahuje jeden atomizér Series 3X, jednu keramickou cartridge na eliquid 3X, jednu cartridge na eliquid 3X, tři vyměnitelné atomizéry ve verzích 0,9 sub-ohmu, 1,2 ohmu a 1,5 ohmu, a jeden magnetický napájecí kabel.

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.