Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Series 7 Vaporizer Kit

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Series 7 Vaporizer Kit
2 979,00 Kč
(vč. DPH)
Variabilní ovládání teploty a napětí, větší kapacita cartridge, delší životnost baterie
Series 7 E-Liquid Cartridge
Series 7 Loose Leaf Cartridge
Series 7 USB Charger
Vapour 2 Adaptér do zásuvky pro EU

* Přizpůsobte si svůj produkt

Cenový rozsah: 2 461,98 Kč

Popis

Detaily

Vapour 2 PRO Series 7 Kit zahrnuje vše potřebné k tomu, abyste si mohli Series 7 začít užívat, a má také něco navíc. Každý Series 7 vaporizér obsahuje chytrou technologii a prémiové prvky Series 3, k tomu se přidalo například nastavení variabilního napětí a teploty. Spolu s větší kapacitou a delší životností baterie to dělá z Series 7 nejlepší 3 v 1 přenosný vaporizér.

Series 3 je optimalizována pro E-liquid. Vejde se do kapsy. Nekompromisní produkt, který přináší rozmanitost a všestranost

Stejně jako Series 3 vaporizér, i Series 7 nabízí kompatibilní cartridge na tři jedinečná média: loose leaf, e-liquid a wax. Po naplnění zvolené cartridge preferovaným médiem a vložení do komory cartridge můžete nastavit napětí a teplotu. Pokud si nejste jistí, co nastavit, chytrá technologie Series 7 sama rozpozná typ cartridge a automaticky ji zahřeje na optimální teplotu odpařování.

Series 7 Kit obsahuje vaporizér, magnetický USB nabíjecí kabel, adaptér do zdi, e-liquid cartridge, loose leaf cartridge a špičák se štětcem pro základní udržování loose leaf cartridge. Pro první použití vašeho Series 7 přenosného vaporizéru jednoduše vybalte součástky, připojte magnetický nabíjecí kabel k zařízení a zapojte ho do kompatibilního USB portu.

Series 7 si můžete vybrat v jednom ze tří barevných provedení: černé, ocelové a modré. Kompatibilní wax, loose leaf a e-liquid cartridge jsou k dostání také samostatně.

* Cartridge jsou spotřebním zbožím a je nutné je měnit. Doporučuje se po 20 naplnění. 

Recenze

Zákaznické recenze

Kladné Review by Luky
Jak hodnotíte tento produkt?
Na první pohled mě zaujal desing vaporizéru, je to praktický díky tomu jak je malý a jako výhodu vidím to, že se z něj dá kouřit tabak i normální náplně. A barevně svítící dionky mě alespoň upozornují jakou mám teplotu při kouření, přijde mi to takový stylový a v tom se mi to líbí. (Odeslané 22.06.2017)
Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.