JavaScript seems to be disabled in your browser.
You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.

Series 7 Vaporizer Kit

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Series 7 Vaporizer Kit
3 299,00 Kč
(vč. DPH)
Variabilní ovládání teploty a napětí, větší kapacita cartridge, delší životnost baterie
Series 7 E-Liquid Cartridge
Series 7 Loose Leaf Cartridge
Series 7 USB Charger
Vapour 2 Adaptér do zásuvky pro EU

* Přizpůsobte si svůj produkt

Cenový rozsah: 2 726,45 Kč

Popis

Detaily

Vapour 2 PRO Series 7 Kit zahrnuje vše potřebné k tomu, abyste si mohli Series 7 začít užívat, a má také něco navíc. Každý Series 7 vaporizér obsahuje chytrou technologii a prémiové prvky Series 3, k tomu se přidalo například nastavení variabilního napětí a teploty. Spolu s větší kapacitou a delší životností baterie to dělá z Series 7 nejlepší 3 v 1 přenosný vaporizér.

Series 3 je optimalizována pro E-liquid. Vejde se do kapsy. Nekompromisní produkt, který přináší rozmanitost a všestranost

Stejně jako Series 3 vaporizér, i Series 7 nabízí kompatibilní cartridge na tři jedinečná média: loose leaf, e-liquid a wax. Po naplnění zvolené cartridge preferovaným médiem a vložení do komory cartridge můžete nastavit napětí a teplotu. Pokud si nejste jistí, co nastavit, chytrá technologie Series 7 sama rozpozná typ cartridge a automaticky ji zahřeje na optimální teplotu odpařování.

Series 7 Kit obsahuje vaporizér, magnetický USB nabíjecí kabel, adaptér do zdi, e-liquid cartridge, loose leaf cartridge a špičák se štětcem pro základní udržování loose leaf cartridge. Pro první použití vašeho Series 7 přenosného vaporizéru jednoduše vybalte součástky, připojte magnetický nabíjecí kabel k zařízení a zapojte ho do kompatibilního USB portu.

Series 7 si můžete vybrat v jednom ze tří barevných provedení: černé, ocelové a modré. Kompatibilní wax, loose leaf a e-liquid cartridge jsou k dostání také samostatně.

Recenze

Be the first reviewer of this product.

Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.

Online dotazy