Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Vapour 2 Standard Kit – řada EX

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Vapour 2 Standard Kit – řada EX
1 299,00 Kč
(vč. DPH)
Perfektní přechod na naši prémiovou řadu EX
Vapour 2 Nabíječka

* Přizpůsobte si svůj produkt

Cenový rozsah: 1 073,55 Kč

Popis

Detaily

Vapour 2 EX Standard Kit je perfektní způsob, jak přejít na naši prémiovou řadu baterií a náplní EX. S touto sadou, obsahující vše, co budete potřebovat k přechodu na prémiové produkty, navíc ušetříte výběrem produktů „à la carte“. Se sadou EX Standard Kit získáte dvě baterie EX v designu podle Vašeho výběru, dvě pětibalení náplní EX a Vapour 2 Charger Kit. Sada nabíječky Vapour 2 Charger Kit je kompatibilní jak s běžnými bateriemi Vapour 2, tak s bateriemi Vapour 2 EX.

Vapour 2 EX Standard Kit obsahuje:

  • 10 náplní s příchutí Vapour 2 EX
  • 2 baterie Vapour 2 EX
  • 1 stěnový adaptér
  • 1 Express Charger
  • 1 uživatelský manuál Vapour 2

Do své sady Vapour 2 EX Standard Kit si můžete zvolit náplně až 2 příchutí a sil nikotinu. Náplně EX jsou k dostání se silnou nikotinu 1,8 %, 1,2 %, 0,6 %. Naši zákazníci si oblíbili jedinečné příchuti Vapour 2: některou z nich si určitě zamilujete i Vy. Mezi naše oblíbené příchuti patří: Red (americký tabák), Sahara (turecký tabák), Congress (rafinovaný tabák), Menthol (osvěžující máta), Peppermint (sladká máta) a mátový čaj. Podrobnosti naleznete na stránce s popisem příchutí.

Vapour 2 EX Standard Starter Kit: Obecné informace o použití

Všechny elektronické cigarety Vapour 2 EX tvoří dvě hlavní součásti: náplň s příchutí EX a baterie EX. Náplně s příchutí Vapour 2 EX jsou naplněny naší patentovanou kapalinou e-liquid, roztokem propylenglykolu, vody, aromatických látek a nikotinu (nebo bez obsahu nikotinu) se zvolenou příchutí a silou. Cartridge tvoří vestavěné atomizéry, nevyžadující čištění ani údržbu. Chcete se dozvědět o e-liquidech Vapour 2 víc? Jsme jediný výrobce elektronických cigaret, který zveřejňuje výsledky svého testování jednotlivých šarží na internetu, abyste měli jistotu, že dostanete produkt té nejvyšší kvality. Zde si můžete prohlédnout výsledky testování šarží Vapour 2.

Vapour 2 EX Standard Starter Kity se dodávají s prémiovými bateriemi EX (100 mm), vyráběnými pouze v automatickém provedení. Baterie Vapour 2 EX jsou navrženy tak, aby poskytovaly dokonalou rovnováhu mezi fyzickou hmotností a dobou kouření na cyklus nabití. Elektronickou cigaretu Vapour 2 EX uvedete do provozu jednoduchým našroubováním cartridge s příchutí EX na konec baterie a potažením jako z normální cigarety. Přes cartridge začne proudit vzduch, topné těleso se automaticky aktivuje a začne produkovat páru.

Každá náplň s příchutí Vapour 2 EX je naplněna dostatkem patentované kapaliny e-liquid zhruba na 400 potáhnutí (podle hloubky potažení). Průzorem z boku cartridge EX si můžete kdykoli zkontrolovat, kolik kapaliny e-liquid v náplni zbývá. Až bude cartridge EX prázdná, jednoduše ji vyhoďte a našroubujte novou – tak je to jednoduché! Baterie EX je vybavena kontrolkami nabití, podle nichž poznáte, až bude potřeba baterii dobít. Baterie Vapour 2 EX vydrží na jedno nabití od několika dní až po více než týden (to závisí na intenzitě kouření a stylu šlukování). Nabíječkou Smart Charger, která je rovněž součástí balení, baterii znovu plně nabijete za pár hodin.

Tip: Jaké příchuti a jaký obsah nikotinu zvolit?

Začínáte-li kouřit elektronické cigarety, je důležité najít si správnou kombinaci příchuti a síly. Podle toho, jak cigaretu používáte, doporučujeme začínat se slabší náplní nebo vyzkoušet jejich kombinaci. Pro některé lidi jsou nejsilnější náplně příliš intenzivní. Ideálním způsobem, jak si najít tu správnou příchuť, je Vapour 2 Flavor Sampler.

Recenze

Be the first reviewer of this product.

Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.