Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Vapour 2 Standard Kit

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Vapour 2 Standard Kit
999,00 Kč
(vč. DPH)
Nepostradatelný základní kit e-cigarety
Vapour 2 Nabíječka

* Přizpůsobte si svůj produkt

Cenový rozsah: 825,62 Kč

Popis

Detaily

Standardní kit Vapour 2 Standard Kit obsahuje všechny náležitosti, které potřebujete, abyste si mohli začít užívat života bez závislosti na tradičním kouření. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších a cenově dostupných základních kitů elektronických cigaret v naší nabídce.

Vapour 2 Standard Starter Kit obsahuje:

  • 10 cartridgí Vapour 2 
  • 2 baterie Vapour 2
  • 1 adaptér do zásuvky
  • 1 Express Charger
  • 1 manuál Vapour 2

V rámci kitu Vapour 2 Standard Kit si můžete vybrat až 2 druhy příchutí dle vlastního výběru a stupně intenzity nikotinu. Naši zákazníci jsou nadšení z příchutí Vapour 2 a určitě i Vy si vyberete takovou, kterou si oblíbíte. Mezi naše oblíbené příchuti patří: Red (americký tabák), Sahara (Turecký tabák), Congress (rafinovaný tabák), Menthol (osvěžující máta), Peppermint (Sladká Máta), Mint Tea (mátový čaj), Grape (červené hrozno), Cherry (Třešeň), Chocolate (Čokoláda), Coffee (Káva), Vanilla (Vanilka), a Cola.

Všechny příchutě jsou k dispozici ve čtyřech stupních intenzity nikotinu: 1,8% nikotinu, 1,2% nikotinu, 0,6% nikotinu, a 0% nikotinu. 

Bližší informace naleznete na stránce věnované popisu příchutí

Základní Vapour 2 Standard Starter Kit: Všeobecné informace o použití:

Elektronické cigarety Vapour 2 sestávají ze dvou stěžejních součástí, cartridge a baterie. Cartridge Vapour 2 s příchutí obsahuje náš proprietární e-liquid, jedná se o roztok propylenglykolu, vody, příchutí a nikotinu nebo bez nikotinu, přičemž lze vybírat z různých příchutí a intenzity nikotinu. Naše cartridge obsahují vestavěný atomizér, takže není zapotřebí čištění ani údržba. Chcete se dozvědět více informací k e-liquidu od Vapour 2? Jsme jedinou společností vyrábějící e-cigarety, která testuje každou šarži a zveřejňuje výsledky online, aby bylo zajištěno, že získáte ten nejbezpečnější produkt.

Kity Vapour 2 Starter Kit se dodávají se standardními automatickými bateriemi (79 mm), které jsou navrženy tak, aby poskytovaly co nejlepší rovnováhu mezi hmotností a výdrží baterie. Chcete-li používat elektronickou cigaretu Vapour 2, jednoduše zašroubujte cartridge na konec baterie a potáhněte z cigarety jako u běžné cigarety. Při nasátí vzduchu skrz cigaretu se atomizér (ohřívací prvek) automaticky aktivuje a vytvoří vdechnutelný „kouř“.

Každá cartridge Vapour 2 s příchutí je naplněna dostatečným množstvím našeho proprietárního e-liquidu, díky čemuž lze potáhnout z cigarety 150 až 220krát (v závislosti na intenzitě potažení z cigarety). Každá cartridge je ekvivalentem přibližně jedné krabičky tabákových cigaret. Skutečnost, že je cartridge vypotřebovaná, poznáte, když „kouř“ slábne nebo změní svou přirozenou chuť. Použitou cartridge je možné běžně vyhodit. Starou cartridge jednoduše odšroubujte a našroubujte novou – je to velmi snadné! Je-li zapotřebí baterii dobít, začne blikat. Výdrž standardní automatické baterie Vapour 2 na jedno nabití je od 1 dne do jednoho týdne (v závislosti na frekvenci kouření a způsobu potahování z cigarety). Pomocí dodávané „inteligentní“ nabíječky Express Charger lze baterii zcela dobít za 1–2 hodiny.

Doporučení:

Jak si prostřednictvím automatické baterie zajistit co nejintenzivnější „kouř“:

Použití elektronické cigarety Vapour 2 se poněkud liší od staromódní cigarety, kterou bylo nutné zapalovat. Chcete-li získat nejhustší „kouř“, je vhodné e-cigaretu temperovat. K tomuto účelu několikrát silně z cigarety potáhněte v rychlém sledu a poté potáhněte dlouze a pomalu. Takto se e-liquid ohřeje na správnou teplotu a při následných potaženích se vytvoří hustší „kouř“.

Jaké příchutě a stupně intenzity byste si měli vybrat?

Když začínáte používat elektronické cigarety, je důležité zvolit si správnou kombinaci příchutí a stupňů intenzity nikotinu. Doporučujeme, abyste začali s lehkou intenzitou nebo s více stupni intenzity nikotinu v závislosti na osobní preferenci. Pro mnoho lidí jsou cartridge s plným obsahem nikotinu (1,8 %) příliš silné. Nejlepší způsob, jak vyzkoušet více možností, je Vapour 2 Sampler.

Manuální baterie

Skvělým doplňkem, který možná budete chtít objednat zároveň s tímto kitem, je jedna z našich manuálních baterií Vapour 2. Na rozdíl od automatických baterií, které se aktivují při potažení z cigarety, jsou manuální baterie vybaveny malým gumovým tlačítkem na e-cigaretě. Stejně jako při řízení auta s ruční převodovkou – oproti automatické –, mnozí dávají přednost těmto bateriím, protože nabízejí větší míru ovládání a přesnosti, pokud jde o intenzitu „kouře“. Nejdůležitější je zvolit správnou baterii dle Vašich potřeb. Zpravidla platí, že automatické baterie se snáze používají a jsou lepší, pokud potřebujete mít volné ruce pro další činnosti. Manuální baterie mohou produkovat intenzivnější „kouř“ a nabízejí nejvyšší míru ovládání.

Recenze

Zákaznické recenze

Naprosto vyhovující Review by Petr Turek
Jak hodnotíte tento produkt?
Zatím nejlepší e-cigareta, co jsem vyzkoušel. Sada je krásně zabalená, má srozumitelný návod v češtině a všechno potřebné pro e-kouření. Jsem velmi spokojený:-) (Odeslané 10.03.2015)
Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.