JavaScript seems to be disabled in your browser.
You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.

Premium Vaporizer Kit

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Premium Vaporizer Kit
959,00 Kč
(vč. DPH)
Liquidová revoluce
Premium E-Liquid Cartridge
Premium USB Charger

* Přizpůsobte si svůj produkt

Cenový rozsah: 792,56 Kč

Popis

Detaily

OCB Premium Kit přináší bezkonkureční výkon za skvělou cenu. Průlomová technologie umožňuje 3-v-1 funkci za cenu výrazně nižší než cokoli jiného na trhu. Optimalizováno pro e-liquid. OCB Premium přináší kapacitu cartridge a životnost baterie mnohem většího zařízení, v lehkém, přenosném provedení.

OCB Premium je optimalizována pro E-liquid. Vejde se do kapsy. Nekompromisní produkt, který přináší rozmanitost a všestranost

Sada obsahuje:

Vaporizér Series 3 (650mAh)

Cartridge na Liquid (1,6ml)

USB magnetická nabíječka

Použití OCB Premium je velmi snadné. Vyjměte všechny komponenty z obalu a připojte přibalenou USB nabíječku k přístroji. Zapojte kabel do kompatibilního portu USB, a nabijte do plného nabítí přístroje. Pro rychlejší nabíjení, připojte USB nabíječku do Wall adaptéru (prodává se samostatně)

Vyberte si cartridge a naplňte daným médiem. Jakmile bude OCB Premium nabitá, vsuňte náplň do vestavěné komory a aktivujte zařízení.

OCB Premium Kit obsahuje jeden vaporizér jednu magnetickou nabíječku USB a jednu e-liquid cartridge. Vyberte si vaporizér v jedné ze tří moderních barev: černé, ocel nebo modrá. Kompatibilní loose leaf a essential oil cartridge budou k dispozici ke koupi samostatně během 2015

Recenze

Be the first reviewer of this product.

Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.

Online dotazy