Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Vapour 2 Příchutě

V nabídce našich cartridgí Vapour 2 s příchutí, Vapour 2 Platinum e-Liquidů (novinka v prodeji) a cigaret Vapour 2 na jednorázové použití (momentálně nejsou v nabídce) nabízí Vapour 2 výběr celkem z 12 lahodných příchutí. Jsme známí díky chráněnému složení tekutiny e-liquid, která je k dispozici pouze od Vapour 2. Zkuste všechny příchutě, abyste našli tu, která vám vyhovuje nejlépe.

 

 

Tabákové příchutě

RED

vapour 2 red tobacco

Red je naší klasickou směsí amerického tabáku. Tabáková příchuť Virginia s nasládlým tónem; tato odvážná příchuť je neprodávanější. Cartridge Red jsou k dispozici ve 4 stupních intenzity nikotinu: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu a jsou dodávány v červené barvě.

 

SAHARA

vapour 2 sahara

Sahara je bohatá příchuť orientálního tabáku. Pochutnejte si na Sahara eliquidu, bohaté tóny tabáku, které potěší i nejnáročnější ekuřáky. Sahara je dostupná ve 4 stupních intenzity nikotinu: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu, v barvě písku Sahary.

CONGRESS

vapour 2 congress

Příchuť Congress s novou recepturou mají jemnou, vytříbenou příchuť rafinovaného výběrového tabáku. Tóny příchutě lehkého amerického tabáku a jemným koncem. Náplně Congress jsou k dispozici ve 4 stupních intenzity: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu a dodávají se v klasickém odstínu modré.

 

Příchutě Menthol a Peppermint

MENTHOL

vapour 2 menthol

Mentol je chladivá a osvěžující příchuť a je nejoblíbenější ze všech. Dokonce i kuřáci, kteří jinak neholdují mentolovým příchutím, milují toto složení s výraznou příchutí. Je to, jako kdybyste vdechli mátově svěží příchuť, kterou znáte u bonbonů Tic Tac. Náplně Mentol jsou k dispozici ve 4 stupních intenzity: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu a dodávají se ve svěží zelené barvě.

 

PEPPERMINT

vapour 2 peppermint

Příchuť Peppermint je absolutním hitem. Spojení máty peprné s cukrem a špetkou máty kadeřavé prostě nepřestává překvapovat. Zakupte si tuto příchuť ve 4 stupních intenzity nikotinu: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu. Cartomizéry Peppermint jsou modro-zelené barvy;

I když jste nebyli kuřáky mentolek, Peppermint si zamilujete.

MINT TEA/GREEN TEA MENTHOL

vapour 2 green tea menthol

Příchuť mátového čaje Mint Tea překypuje svěžestí máty v kombinaci s uklidňujícími vlastnostmi zeleného čaje. Kuřáci, kteří preferují mentolovou chuť, si tuto příchuť oblíbili a Vy si ji oblíbíte jistě také! Zakupte si tuto příchuť dnes ve 4 stupních intenzity nikotinu: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu. Příchuť Mint Tea se dodává v náplních světle zelené barvy;

Tato příchuť byla tak oblíbená, že jsme ji přidali do stálého výběru příchutí. Milovníci mentolových příchutí jsou nadšeni!

Speciální příchutě

GRAPE

vapour 2 grape

Grape se stal velkým hitem mezi uživateli e-cigarety Vapour 2. Je to perfektní letní příchuť - sladká a šťavnatá, cartridge jsou v barvě červeného vína. Vyberte ze 4 stupňů síly: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu.

CHERRY

vapour 2 cherry

Překypující šťavnatá třešňová dobrota. Budete se cítit, jako byste se právě vrátili z trhu s košíkem čerstvých rudých třešní. Dostupné ve 4 intenzitách: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu, jak jinak než v barvě rudých třešní.

Pokud jste milovníky ovocných příchutí, Cherry je příchuť právě pro Vás!

CHOCOLATE

vapour 2 chocolate

Milovníci čokolády nedají dopustit na naše náplně Chocolate. Čokoládové náplně jsou plné bohaté, krémové chuti, která uspokojí Vaši chuť na sladké, a jsou k dispozici ve 4 stupních intenzity nikotinu: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu. Mají barvu tmavé čokolády, takže plný zážitek pro milovníky čokolády je zaručen.

Láká vás vše, co má něco společného s čokoládou? Namísto toho si raději dejte Vapour 2!

COFFEE

vapour 2 coffee

Bohatá kolumbijská směs s trochou smetany a cukru. Jste-li milovníkem kávy, pak si příchuť Coffee jistě vychutnáte. Coffee cartridge jsou samozřejmě v barvě kávy s mlékem a k dispozici ve 4 intenzitách: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu!

Oblíbené u každého, kdo si rád pochutná na kávě, a nejlepší u ranního šálku!

VANILLA

vapour 2 vanilla

Nejoblíbenější speciální příchuť. Není lepšího slova k popisu Vanilla. než jednoduše "příjemná". Vanilka je k dispozici ve 4 intenzitách: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu a cartomizéry jsou v barvě vanilkového květu.

Vanilku budete milovat pokud máte sladký zoubek!

COLA

vapour 2 cola

Cola je jako Váš oblíbený nápoj! Svěží,sladká a s jistotou Vás povzbudí. Cola je ve 4 intenzitách: 1.8% nikotinu, 1.2% nikotinu, 0.6% nikotinu a 0% nikotinu a cartomizéry jsou v barvě právě Coly.

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.