Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Series 3 Vaporizér Kit

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Series 3 Vaporizér Kit
1 619,00 Kč
(vč. DPH)

Originální 3v1 vaporizér Series 3 udává směr v segmentu diskrétních osobních vaporizérů. Jeho 1.6ml cartridge a velká kapacita baterie přináší výkon po celý den. A když změníte cartridge, zařízení samo nastaví potřebné parametry pro nepřetržitý zážitek.

Series 3 Vaporizér Kit

* Přizpůsobte si svůj produkt

1 619,00 Kč
Popis

Detaily

Vapour 2 PRO přináší bezkonkurenční výkon s neuvěřitelnou přidanou hodnotou. Dechberoucí 3v1 technologie za cenu nesrovnatelnou s jakýmkoli jiným zařízením na trhu. Optimalizováno pro e-liquid. Series 3 disponuje kapacitou cartridge a životností baterie, typickými pro mnohem větší zařízení, v odlehčeném, přenosném designu.

Abyste si mohli začít užívat Series 3, vyjměte všechny komponenty z obalu a připojte USB nabíječku k zařízení. Zasuňte kabel do kompatibilního USB portu v počítači a nechte zařízení plně nabít. Pro rychlejší nabití připojte USB do síťového adaptéru.

Vyberte si cartridge a naplňte ji svým oblíbeným druhem náplně. Jakmile bude zařízení nabito, zasuňte cartridge do zapuštěné komory a aktivujte zařízení.

Váš Kit obsahuje 1 vaporizér, 1 magnetickou USB nabíječku a 1 e-liquid catridge. Zařízení můžete mít v barvě černé, stříbrné nebo modré. Kompatibilní loose leaf a wax cartridge se prodávají zvlášť. Nezapomeňte si do své objednávky přidat náhradní catridge nebo příslušenství!

Recenze

Be the first reviewer of this product.

Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.