Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Series 7 Loose Leaf Cartridge

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů
Series 7 Loose Leaf Cartridge
599,00 Kč
(vč. DPH)
Nastavte si vámi požadovanou teplotu nebo nechte zahřátí na chytré technologii, která přetvoří obsah do husté, bohaté páry.
Popis

Detaily

Series 7 je určen pro použití sypaného tabáku nebo jiných sušených bylin a patří v tomto odvětví mezi nejrychleji se zahřívající. Zahřátí preferovaných ingrediencí na optimální teplotu trvá jen 20 - 25 vteřin. Tato cartridge používá kondukční teplo, jež vytváří bohatou, uspokojující páru.

K plnění cartridge Series 7 použijte sypaný tabák nebo drcenou sušenou bylinu. Dejte pozor na to, aby listy nebyly příliš napěchovány a nepřesahovaly bílé keramické linie. Zasuňte cartridge do zapuštěné komory a stiskněte tlačítko pro zahájení ohřívání. Jakmile se LED rozsvítí zeleně, potáhněte, aniž byste stisknuli tlačítko. Zařízení se automaticky vypne po 120 vteřinách používání.

Series 7 umožňuje naprogramovat si výběr ze tří teplot zahřívání sypaného tabáku a bylin, takže plně podpoří vaše zkušenosti a požadavky. Pokud se vám nechce nastavovat teplotu ručně, je Series 7 vybaven inteligentní technologií, která automaticky rozezná druh cartridge a automaticky přizpůsobí teplotu na optimální stupeň.

* Cartidge je nutné měnit. Doporučujeme maximálně 20 naplnění.  

Recenze

Be the first reviewer of this product.

Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.