Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Vapour 2 Cartridge balení 5 ks (5-Pack)

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Vapour 2 Cartridge balení 5 ks (5-Pack)
199,00 Kč
(vč. DPH)
Vyberte si Vaší oblíbenou příchuť a intenzitu nikotinu
Vapour 2 Cartridge balení 5 ks (5-Pack)

* Přizpůsobte si svůj produkt

199,00 Kč
Popis

Detaily

Cartromizéry Vapour 2 jsou „palivem“ pro Vaši elektronickou cigaretu Vapour 2. Každý cartomizér je ekvivalentem přibližně 200 potáhnutí! Naše cartromizéry jsou zabalené a zatavené ve fólii pro udržení čerstvosti a hygieny. Každé balení má datum doporučené spotřeby, takže se pokaždé můžete přesvědčit, že jste obdrželi čerstvé cartomizéry. Cartomizéry Vapour 2 jsou kompatibilní se všemi elektronickými cigaretami se závitem KR808D1. 

U společnosti Vapour 2 si určitě vyberete svou příchuť, ať už dáváte přednost mentolu, klasickým tabákovým značkám nebo dokonce speciálním příchutím. Mezi naše oblíbené příchutě patří: Red (americký tabák), Sahara (Turecký tabák), Congress (rafinovaný tabák), Menthol (osvěžující máta), Peppermint (Sladká Máta), Mint Tea (mátový čaj), Grape (červené hrozno), Cherry (Třešeň), Chocolate (Čokoláda), Coffee (Káva), Vanilla (Vanilka) a Cola.

Všechny příchutě jsou k dispozici ve čtyřech stupních intenzity nikotinu: 1,8% nikotinu, 1,2% nikotinu, 0,6% nikotinu, a 0% nikotinu.

Bližší informace o každé příchuti naleznete na stránce věnované popisu příchutí.

Vapour 2 cartridge pro elektronické cigarety: Všeobecné informace o použití

Cartomizér obsahuje náš proprietární Vapour 2 e-liquid - roztok nikotinu (nebo bez nikotinu), vody, látek určených k aromatizaci potravin a propylenglykolu (inhalační prostředek a potravinářská přídavná látka. Podívejte se na naši stránku s downloads, kde naleznete úplný seznam složek. Každá cartridge Vapour 2 obsahuje vestavěný atomizér, takže není zapotřebí čištění ani údržba.

Každý cartomizér Vapour 2 s příchutí je naplněn dostatečným množstvím našeho proprietárního e-liquidu, díky čemuž lze potáhnout z ecigarety 150 až 220krát. (v závislosti na intenzitě potažení z ecigarety). Chcete-li používat elektronickou cigaretu Vapour 2, jednoduše zašroubujte cartomizér na závit baterie elektronické cigarety a potáhněte z e-cigarety jako z běžné cigarety. Pokud používáte automatickou baterii Vapour 2, při nasátí vzduchu skrz cigaretu Vapour 2 se atomizér (ohřívací prvek) automaticky aktivuje a vytvoří „kouř“, obsahující Vámi zvolenou intenzitu nikotinu a vybrané aroma. Při použití našich manuálních baterií jednoduše podržte stisknuté malé tlačítko na e-cigaretě, čímž se aktivuje proces atomizace.

Že je cartomizér vypotřebovaný, zjistíte tak, že „kouř“ slábne nebo ztrácí svou přirozenou příchuť. Starý cartomizér jednoduše odšroubujte a našroubujte nový – je to velmi snadné! Své cartomizéry Vapour 2 uchovávejte na chladném a suchém místě. Cartomizér zůstat svěží po dobu nejméně šesti měsíců od otevření 

Recenze

Be the first reviewer of this product.

Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.