Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Jak Vapour 2 funguje

 

Vybalení Vašeho Vapour 2 kitu

Prvním krokem je otevření boxu. Ačkoliv Vapour 2 Starter Kity mají různé velikosti a obsah, všechny Vapour 2 e-cigarety obsahují alespoň jednu baterii a Smart nebo Express Charger nabíječku a Návod k obsluze. Doporučujeme, abyste si důkladně pročetli Návod k obsluze Vašeho Vapour 2 Starter kitu.

 

Nabíjení Vapour 2 baterie

Před prvním použitím Vapour 2 cigarety doporučujeme plně nabít Vapour 2 baterii. Jednoduše našroubujte Vapour 2 baterii do závitu Smart USB Charger nabíječky s kabelem a připojte ji k volnému USB portu na Vašem počítači. Také můžete připojit USB nabíječku do Vapour 2 Síťového adaptéru. Pokud jste zakoupili Express Kit, použijte Vaši Express Charger  nabíječku a USB port pro nabití Vaší baterie. V průběhu nabíjení bude svítit červená LED kontrolka na nabíječce. Jakmile se barva LED kontrolky změní na modrou, Vaše Vapour 2 baterie je plně nabita (zelená kontrolka u předchozích modelů). Doporučujeme minimálně 2 hodiny pro nabíjení. Vaše Vapour 2 baterie může vydržet až jeden týden po plném nabití.

 

Použití nové cartridge s příchutí

Vyjměte Vapour 2 Cartridge z ochranné fólie a odstraňte silikonové ochranné čepičky z obou konců. Našroubujte cartridge na baterii elektronické cigarety. Ihned po kompletním našroubování cartridge na Vaší Vapour 2 baterii je Vaše Vapour 2 elektronická cigareta připravena k používání!

 

Vychutnejte si Vaši Vapour 2 cigaretu

Před použitím každé nové cartridge nejdříve potáhněte několikrát krátce, poté začněte potahovat dlouze a pomaleji. Tímto způsobem se e-liquid v náplni bude temperovat a atomizér bude následně vytvářet vodní páru hustší konzistence s každým dalším potáhnutím.  Jakmile je baterie aktivována (potáhnutím u automatické a tlačítkem u manuální) LED kontrolka na konci Vapour 2 elektronické cigarety se rozžhne jako klasická cigareta. Relaxujte a vychutnejte si hustou a příjemnou Vapour 2 páru.

Sady s elektronickými cigaretami Vapour 2: Všeobecné informace o použití

Elektronická cigareta Vapour 2 sestává ze dvou stěžejních součástí, náplně s příchutí a baterie. Cartridge Vapour 2 s příchutí obsahuje náš vlastní e-liquid; jedná se o roztok propylenglykolu, vody, příchutí a nikotinu či bez nikotinu, přičemž lze vybírat z různých příchutí a intenzity nikotinu. Naše cartridge obsahují vestavěný atomizér, takže není zapotřebí čištění ani údržba. Chcete se dozvědět více informací o e-liquidu od Vapour 2? Jsme jedinou společností vyrábějící e-cigarety, která testuje každou šarži a zveřejňuje výsledky online, aby bylo zajištěno, že získáte ten nejbezpečnější produkt.  Kontrola šarží  / Ke Stažení

Každá cartridge Vapour 2 s příchutí je naplněna dostatečným množstvím našeho vlastního e-liquidu, díky čemuž lze potáhnout z cigarety 150 až 220krát (v závislosti na intenzitě potažení z cigarety). Každá cartridge je ekvivalentem přibližně jedné krabičky tabákových cigaret. Skutečnost, že je vhodné cartridge vyhodit zjistíte, když „kouř“ slábne a ztrácí svou přirozenou příchuť. Cartridge je možné běžně vyhodit a lze tak učinit právě v daném okamžiku. Starou cartridge jednoduše odšroubujte a našroubujte novou – je to velmi snadné! Je-li zapotřebí baterii dobít, začne blikat. Výdrž standardní automatické baterie Vapour 2 na jedno nabití je od 1 dne do jednoho týdne (v závislosti na frekvenci kouření a způsobu potahování z cigarety). Pomocí dodávané „inteligentní“ nabíječky Smart Charger lze baterii zcela dobít za 1–2 hodiny.

Doporučení: Jak si prostřednictvím automatické baterie zajistit co nejintenzivnější „kouř“:

Použití elektronické cigarety Vapour 2 se poněkud liší od staromódní cigarety, kterou bylo nutné zapalovat. Chcete-li získat nejhustší „kouř“, je vhodné e-cigaretu temperovat. K tomuto účelu několikrát silně z cigarety potáhněte v rychlém sledu a poté potáhněte dlouze a pomalu. Takto se tekutina e-liquid ohřeje na správnou teplotu a při následných potaženích se vytvoří hustší „kouř“.

Doporučení: Jaké příchutě a stupně intenzity byste si měli vybrat?

Když začínáte používat elektronické cigarety, je důležité zvolit si správnou kombinaci příchutí a stupňů intenzity. Doporučujeme, abyste začali s lehkou intenzitou nebo s více stupni intenzity v závislosti na osobní preferenci. Pro mnoho lidí jsou náplně s plnou příchutí příliš silné. Nejlepší způsob, jak vyzkoušet více příchutí, je sada vzorků Vapour 2 Sampler Kit.

Doporučení: Manuální baterie:

Na rozdíl od automatických baterií Vapour 2, které se aktivují při potažení z cigarety, jsou manuální baterie Vapour 2 vybaveny malým gumovým tlačítkem na e-cigaretě. Stejně jako při řízení auta s ruční převodovkou – oproti automatické –, mnozí dávají přednost těmto bateriím, protože nabízejí větší míru ovládání a přesnosti, pokud jde o intenzitu „kouře“. Nejdůležitější je zvolit správnou baterii dle Vašich potřeb. Zpravidla platí, že automatické baterie se snáze užívají a jsou lepší, pokud potřebujete mít volné ruce pro další činnosti. Manuální baterie mohou produkovat nejintenzivnější „kouř“ a nabízejí nejvyšší míru ovládání.

Už jste si někdy položili otázku, „jak fungují elektronické cigarety“? Zde se to dozvíte.

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.