Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

O Vapour 2

Navrženy tak, aby vám lépe sloužily

O Vapour 2

Naše nově zpracované internetové stránky jsou nejintuitivnější v celém segmentu elektronických cigaret. Snadno se v nich vyznáte a jsou skutečně uživatelsky přívětivé; nové rozhraní Vapour 2 umožňuje snadné objednávání oblíbených produktů a doplňků. Budete si myslet, že jsme stránky navrhli právě pro Vás! Jak budete nakupovat, naše stránky vytvářejí celou Vaši základní sadu přímo před Vašima očima. Vyberte si oblíbené barvy, příchutě, velikosti a stupeň intenzity a my se postaráme o zbytek. Přidali jsme také skvělou novou funkci, která Vám ukazuje odhadovaný čas dodání vašich produktů. Už se nemusíte zabývat otázkou, zda je Vaše objednávka připravena k okamžitému odeslání.

Jak si vytváříte svou objednávku, hledejte související nabídky Combo Deals určené výhradně Vám. Tyto jednorázové slevy znamenají ještě větší úspory na položkách, které doplňují Vaši objednávku. Jedná se o další způsob, jak můžete při nákupu u Vapour 2 ušetřit.

 

Nové vylepšené balení

Vapour 2 Packaging Vapour 2 Packaging Vapour 2 Packaging

S vysokou variabilitou objednávky jsme si uvědomili, že také musíme aktualizovat své obaly. Jsme si jisti, že elegantní, nové obaly produktů Vapour 2 oceníte. Když si objednáte náš základní Starter Kit, budete ohromeni podobou zásilky, hned jak otevřete krabičku! Kity jsou nyní dodávány se všemi cartridgemi úhledně vsunutými do jedné zjednodušené krabičky. Nové balení cartridgí s příchutí má datum doporučené spotřeby, takže si hned můžete ověřit, že dostáváte čerstvý výrobek! Každá cartridge je nyní uzavřena bezpečnou fólií, aby byla zajištěna hygiena, ochrana při přepravě a zajištěna čerstvost.

 

Zprávy o šaržích. Nastavení laťky

Batch Number 40 Pack

U Vapour 2 přinášíme do segmentu elektronických cigaret nejvyšší standardy kvality. Za tímto účelem jsme přidali funkci, která nemá u jiných společností prodávajících e-cigarety obdoby. Pokud jde o složení e-liquidů, snažíme se o maximální transparentnost a záruku Vašeho bezpečí - proto máme nyní k dispozici protokol o šaržích pro naše zákazníky. Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu a číslo šarže produktu a my Vám přepošleme odpovídající protokol. Tento protokol potvrzuje jednotnost složek mezi šaržemi a potvrzuje obsah nikotinu, jakož i absenci známých kontaminantů v každé šarži. Stačí navštívit naši stránku  Testování šarží  a získáte svou vlastní zprávu.

 

Exkluzivní nové výrobky

Naše zjednodušené webové stránky a zlepšená balení jsou dokonalým doplňkem k našim úžasným novým produktům. Od naší komunity Vapour 2 přichází mnoho skvělých doporučení, a tak rozhodování o tom, co inovovat v dalším sledu, nebylo snadné. Zde je několik nových produktů, o kterých jsme si jisti, že si je oblíbíte.

metal carry case xl

Vapour 2 kovové pouzdro XL

Podobně jako Nové Vapour 2 kovové pouzdro je toto pouzdro lehké, elegantní a vejdou se do něj baterie Vapour 2 všech délek. Kryt pouzdra se otevře posunutím a skýtá prostor pro 2 baterie a 3 náplně s příchutí, nebo 3 baterie. K dispozici v provedení grafit a lesklá bílá.

improved lanyard

Vylepšená šňůrka

Vylepšená šňůrka se bude dodávat se speciálním nástavcem z lisované pryže a slouží k tomu, aby byla cigareta vždy po ruce. Nástavec je zvlášť navržen pro použití s baterií pro e-cigaretu Vapour 2; umožňuje funkci e-cigarety i s připevněnou šňůrkou. Šňůrka bude k dispozici v barvě červené, modré nebo černé.

2 amp car adapter

2 Amp adaptér do auta

Můžete dobíjet své Vapour 2 baterie, když se nacházíte mimo pevný zdroj energie nebo můžete využít Notebook-Cig či Vapour 2 Power-Cig v autě! Zapojte adaptér do standardní 12voltové zásuvky, která patří k vybavení většiny automobilů, zapojte „inteligentní“ USB nabíječku od Vapour 2 (je součástí každé základní sady) a mobilní dobíjení může začít!

express charger

Expresní nabíječka

Tato výborná nová nabíječka je mini verzí „inteligentní“ nabíječky Smart Charger pro USB a obsahuje aktualizovaný interní čip. Zkracuje čas dobíjení na téměř polovinu ve srovnání s naší starou nabíječkou, a tak si jistě budete říkat, jak jste mohli žít bez ní.

 

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.