Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Vapour 2 Platinum E-Liquid (10 ML)

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Vapour 2 Platinum E-Liquid (10 ML)
159,01 Kč
(vč. DPH)
Ušetřete peníze na doplňovacích náplních
Vapour 2 Platinum E-Liquid (10 ML)

* Přizpůsobte si svůj produkt

159,01 Kč
Popis

Detaily

Vezměte prosím na vědomí, že na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSNL & VSKS došlo k chybě tisku. Je na něm datum výroby. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Vapour 2 E-liquid Platinum nabízíme v 14 oblíbených příchutích a až pěti intenzitách nikotinu. Všechny příchutě jsou k dispozici v následujících intenzitách: 1,8 %, 1,2 %, 0,6 %, a 0 %.

Dostupné příchutě:

 • Red (Tobacco)
 • Sahara
 • Congress
 • Gold
 • Menthol
 • Bold Leaf Menthol
 • Peppermint
 • Green Tea Menthol/Mint Tea
 • Grape
 • Cherry
 • Chocolate
 • Coffee
 • Vanilla
 • Cola

Informace o každé příchuti naleznete na stránce věnované popisu příchutí.

Každá lahvička je opatřena dětskou pojistkou a je vybavena snadno použitelným kapátkem. Vapour 2 Platinum je speciálně navržený e-liquid od Vapour 2. Vysoké nároky při výrobě a důsledná kontrola kvality přináší pro Vás ten nejlepší e-liquid a v kombinaci s Vapour 2 prázdnými cartridgemi získáte jedinečný zážitek za přijatelnou cenu.

Pomocí Vapour 2 Platinum ručně doplníte prázdnou cartridge Vapour 2 Blank nebo Vapour 2 EX Blank a nebo dokonce i Vapour 2 cartridge s příchutí, které jste již použili. Doplňováním cartridgí můžete výrazně ušetřit a vzniká zároveň méně odpadu. Každé naplnění Vapour 2 cartridge Vás nebude stát ani 20 CZK a náplň Vám vydrží příbližně jako 15-20 cigaret, záleží na intenzitě potahování (srovnávací kalkulace při 20 kapkách na "1 ml" při doplnění).

15 - 20 kapek plně dostačuje k doplnění prázdné cartridge. Doporučujeme Vám, abyste prázdné cartridge Vapour 2 Blanks používali nejvýše 5krát, pak je vhodné je vyměnit.

Vapour 2 EX Blank je možné doplnit až 20x.

Lepších výsledků dosáhnete doplněním cartridge ještě před jejím úplným spotřebováním. Při spotřebování veškerého e-liquidu v cartridgi dojde ke změně chutí. Pak je lepší cartridge vyměnit.

S každou Vapour 2 Platinum (10 ml) lahvičkou doplníte přibližně 11 prázdných 2 cartridgí.

Proč používat e-liquid?

 • E-liquid je ideální pro lidi, kteří používají e-cigarety často a často mění cartridge
 • E-liquid je levnější než předem plněné cartridge a šetří Vám peníze
 • Zbaví Vás zklamání z vypotřebované cartridge
 • Můžete získat více „kouře“, lepší chuť a příjemnější pocit v krku

Nezapomeňte ke své objednávce přidat Vapour 2 Drip tipy pro rychlé doplňování.

Co obsahuje E-liquid?

Tekutina e-liquid od Vapour 2 obsahuje testovanou směs nikotinu a různých látek určených k aromatizaci potravin s bází propylenglykolu (používá se v strojích na výrobu mlhy, inhalátorech k léčbě astmatu, potravinách a zubních pastách). E-liquid s nulovou intenzitou neobsahuje žádný nikotin.

Dalšími složkami jsou látky určené k aromatizaci používané v mnoha Vašich oblíbených potravinách, jako je ovoce, ořechy a pekařské výrobky. Toto je upřednostňovaná směs ingrediencí pro optimální příchuť, jemnost a tvorbu „kouře“, kterou si oblíbilo více než 2,5 milionu uživatelů e-cigaret na celém světě.

Chcete vědět přesně, co tvoří Vaši oblíbenou příchuť Vapour 2? Jděte na stránku Ke Stažení kde je uveden úplný seznam ingrediencí náplní s příchutěmi.

Recenze

Zákaznické recenze

smisene pocity Review by vapar
Jak hodnotíte tento produkt?
Zacal jsem vapovat v lete, vyzkousel vsechny prichute od Vapour. Zjistil jsem ze sladky me nechutnaji a silene zanaseji plnici patrony. Nejvic oblibenou prichuti byla Red, bohuzel neco tato obsahuje a tak zanasi patrony taky velice rychle, ne, po kazdem spotrebovani nehodlam tuto vyplachovat. Ikdyz jsem doplnoval kdyz byla patrona ze tretiny plna, stejne se zanesla a vata spalila okolo cca pateho plneni. Spotrebuji kolem tri plneni denne. Hlavne z tohoto ducodu jsem si oblibyl Congress, ze zacatku me pripadal kyselej a zvlastni, ale prekvapilo mne ze patrona s congressem vydrzi mozna i padesat plneni, pokud vyslovene nespalim vatu tim ze ji vapuji prazdnou. Sahara je druha oblibena, je trochu podobna Red, patrona s ni vydrzi taky minimalne 20 plneni. Zkousel jsem mix Red a Congress, ale stejnak se kolem desateho plneni vata zanese a spali, zkousel jsem i vyplachovat drive ale nefunguje to. Proste Red je dobra, ale silene draha kdyz zapoctu spotrebu patron. Dalsi co byla oblibena nez trichu zmenili chut byla Cherry. Nyni uz od ledna jedu prevazne Congress a obcas Saharu, Red bohuzel ne. (Odeslané 11.04.2017)
Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.