Jak je to s e-kouřením v zahraničí?

Chystáte se na dovolenou nebo služební cestu do zahraničí? Přinášíme cestovní přehled pro vapery – od pravidel dané země, co se e-cigaret týče, přes chování v hotelu až po sbalení V2Cigs na cesty.

 

Jak je to s vapováním v jiných zemích?

Elektronické cigarety jsou poměrně nová záležitost a většina zemí ještě nestihla na trend e-kouření zareagovat jednotnou politikou.  Jediné pravidlo pro vapování v zahraničí tedy zní, že pravidla nejsou. 🙂

Nejdál v regulaci e-cigaret jsou zatím USA, Evropská unie se spíš vyjadřuje k prodeji e-cigaret, v jejich vapování zatím žádná oficiální určení neexistují. Vše zatím funguje zvykově, což ale není na škodu. Většinou záleží na jednotlivé instituci, ať už je to aerolinka, kterou letíte, hotel, kde bydlíte, majitel restaurace, se kterým se bavíte. Jsme lidé a domluvit se dá vždycky, proto přistupujte ke každé situaci gentlemansky, trpělivě a cestování s e-cigaretami bude hračka.

Jak se chovat s e-cigaretou v hotelu?

Také mnoho hotelů nemá jasno, zda e-kouření patří do kuřáckých, nebo nekuřáckých pokojů a zón. Tuhle skutečnost si u konkrétního hotelu ověřte ještě před cestou, ať už sami nebo prostřednictvím cestovní kanceláře. Nikdo nechce hned po příjezdu, unavený a žíznivý, řešit hektické přebookování pokojů v cizím jazyce. Totéž platí o restauracích. Stačí se zeptat číšníka – domluvit se dá i rukama nohama. Stačí ukázat e-cigaretu, usmát se a ve většině jižanských zemí vám pokývou na souhlas.

 

Jak sbalit své V2Cigs a nestresovat se na cestách?

1. Pořiďte si přenosné nabíjecí pouzdro, ať se nemusíte stresovat, jak nabíjet V2 baterie na cestách.

2. Ujistěte se, že jste si přibalili náhradní cartridge s příchutí nebo lahvičky s e-liquidem – budete vždy připraveni!

3. Přibalte si také několik jednorázovek, alespoň 1 na každý den dovolené. Oceníte svobodu, kterou vám poskytnou – při honu za památkami se nebudete zdržovat nabíjením nebo naplňováním baterií.

4. Mějte všechny potřeby pro vapování pohromadě, v jedné taštičce, kapse nebo pouzdře. Nestane se vám tak, že budete tu hledat V2 baterii, támhle rozsypané cartridge a jinde zase stresovat nad rozlitým e-liquidem.

5. Jedete-li autem, zapojte do hry adaptér do auta, který vám dlouhé cesty neuvěřitelně zpříjemní. A jako bonus zapojte do hry V2 Power Cig a užijte si na cestách pořádnou hogo fogo páru!

Jak s V2Cigs cestujete vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *