Léto nekončí. Co sbalit k vodě nebo do hor?

Ačkoli to venku vypadá, že je léto u konce, stále nás čeká pár pěkných týdnů tepla a (snad) sluníčka. Využijte přelom srpna a září a vyjeďte do hor nebo na rychlou last minute dovolenou. Poradíme vám, co sbalit do krosny či kufru!

 

Ať už mizíte z města jen na víkend nebo vás čeká dovolená v přímořské destinaci, čas na odpočinek si určitě dopřejte. Vrátíte se svěží a plní energie do dalších měsíců. Aby vaše cesty proběhly co nejpohodlněji, přečtěte si náš přehled, co mít vždycky při ruce:

1. Do hor

Ticho hor, spaní ve stanu nebo dřevěných chatkách, večery u táboráku, špekáčky a kytara. Zní vám to jako rajská hudba? Ať už se vydáváte do Tater nebo tuzemska, napěchujte krosnu potřebnými nezbytnostmi. Na výšlap jsou potřeba pořádné trekové boty, termo oblečení a nepromokavé bundy. Neztratí se dalekohled, GPSka, V2 Coffee na energii a zásoba sušenek. Při ruce vždy mějte plastovou láhev, kterou naplníte čerstvou vodou ze studánky. Tytéž tipy doporučujeme cyklistům.

konec leta_01

2. Na pláž

Je jedno, jestli se chystáte v sobotu na pískovnu, koupaliště nebo balíte na All Inclusive last minute v Turecku – myslete vždy na to, ať máte plážovou tašku, osušku, sluneční brýle a pár oblíbených vychytávek: knihu či pár časopisů, sluchátka a dynamickou letní hudbu v mobilu, vodu s čerstvě vymačkaným citronem, oříškovou tyčinku k zakousnutí a e-cigaretu s letní V2 příchutí Menthol, Cherry nebo Cola.

hory_02

3. Na loď

Ať už Lipno, Chorvatsko nebo plavba na výletní lodi Středomořím – dovolená na moři přinese báječné zážitky a poskytne pohled na život z jiné perspektivy. Ve vaší krabičce první pomoci by neměly chybět prášky proti mořské nemoci (a to i v případě, že jí netrpíte), klobouk, plavky, zrcadlovka a V2 přenosné nabíjecí pouzdro. Jachtařům dodají styl EX baterie v metalízových barvách.

konec leta_02

4. Na párty

Možná chcete okusit noční život v přímořské destinaci nebo jste se vydali do Vídně, Berlína či Budapešti, případně si prostě jen chcete užít sobotní noc na vaší oblíbené diskotéce. Vyfikněte se a užijte si večírek ve velkém – dámy šaty, podpatky a přirozený make-up (je libo stylové psaníčko nebo kabelka z dílny Vapor Couture?), pánové do košil. S sebou přibalte balení jednorázových e-cigaret a ukažte kouřícím kamarádům, co je skutečně cool!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *