Uspořádejte žhavou letní akci

Léto oficiálně začíná až 21. června, ale prázdninové počasí uvedlo grilovací sezónu do plného proudu už nyní! Bruste si steakové nože i ostrovtip a předzásobte se dostatečným množstvím cartridgí V2Cigs. Noci na zahradních párty budou dlouhé!

Zahradní akce, grilovačky, táboráky a posezení na terase jsou to, co dělá léto létem. Pozvěte rodinu či blízké přátele a uspořádejte nezapomenutelnou párty pod širým nebem. Jak se stát organizátorem, který strčí všechny sousedy do kapsy?

1. Klasika na grilu se nikdy neomrzí

 

Kdo by nemiloval propečený steak, čerstvou makrelu či pikantní klobásky? Zapalte pod grilem, připravte maso a zaúkolujte hosty, aby přinesli drobnosti k zobání. Těstovinový salát, pečivo, dipy. Drahou polovičku pošlete pro basu piv a nejlepší akce léta může začít!

2. Zachovejte poker face

Žádný gamble o to, co se bude večer hrát! Překvapte kamarády promyšleným programem ve stylu Vegas. Zainvestujte do dobré skotské whiskey nebo bourbonu a rozdejte přítomným jednorázové V2Cigs pro dotvoření kasinové atmosféry. Jako praví gentlemani budete hrát pouze o čest!

gril_01

3. Hejbejte se!

Zatímco se u altánu opéká masíčko, vyzvěte kumpány na rychlý turnaj v nohejbale nebo plážovém volejbale. Nemáte-li na zahrádce dostatek místa, vždy poslouží líný tenis, frisbee nebo lehké míčové hry.


4. Nemáte zahradu? Piknik!

Městští se těžko vejdou na balkon, proto nasměrujte přátele do příjemného parku nebo okrajové části města a uspořádejte podvečerní piknik s dobrotami a vínem. Každý přinese své oblíbené pochoutky, budete ochutnávat, popíjet a čutat fotbálek. Co může být krásnějšího?

Ano, tušíte správně. K dokonalé idyle vám chybí potáhnutí z e-cigarety. Napěchujte své V2Cigs oblíbenou náplní a užívejte si života!

Co nejraději grilujete?

Maso, ryby, hamburgery? Sem s tipy a recepty!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *