Svůdné rty dají vyniknout Vapor Couture

Neslíbatelná, metalická, 3D, lesklá, matná, 2v1, výrazná, nahá. Rtěnek jsou zkrátka tisíce – aby si každá z nás mohla vybrat tu svou!

Móda není pro ženy jen nutností – slušivý outfit sladěný s make-upem a doplňky jsou naším koníčkem i způsobem sebevyjádření. Se stylovou Vapor Couture tak můžete sladit nejen halenku, sukni, šátek nebo botky, ale také kabelku, bižuterii a tu nejdůležitější část obličeje – vaše rty, které jemně vydechují páru.

Většina mužů potvrdí, že máloco je víc sexy než e-cigareta slimka jemně vykukující z plných ženských rtů. Když navíc přidáme některou z ovocných nebo sladkých vůni cartridgí V2Cigs, je afrodiziakální výsledek zaručen. Jaké rtěnky se hodí k jednotlivým barvám Vapor Couture?

lipstick

Platina s růžovým krystalem

Barevně neutrální e-cigareta se hodí k různým typům líčení. Skvěle s ní ladí různé metalízové odstíny, rtěnky s 3D efektem a růžová perleť. Za skutečnou kočku pak budete v kontrastní křiklavé růžové, oranžové či korálové.

lipstick3

Tmavě fialová s bílým krystalem

Model natolik výrazný, že vyžaduje nahé líčení rtů. Hodí se k ní jemná perleťová, pleťová nebo bezbarvý lesk na rty. Vyřádit se můžete na očích, které v tomto případě snesou i dramatické kouřové líčení.

lipstick4

Růžové zlato se žlutým krystalem

S jemně třpytivou růžovou Vapor Couture budete za dámičkuByznys look podpoříte líčením tón v tónu s růžovou metalickou či perleťovou rtěnkou a stejnou barvou tvářenky. Na oči linky a hotovo! Dovolit si můžete také pastelové tóny zbarvené do hněda, meruňkova a fialkova.

Bílá VC vzor s fialovým krystalem

Tak tady se můžete skutečně vyřádit. Průsvitný krystal ladí s jemnými odstíny rtů, rtěnkami s 3D efektem i křiklavějšími tóny. My však doporučujeme vsadit na červenou – vymalujte pusu jakýmkoli odstínem od korálově červené přes červenorůžovou až po klasickou rudou, rubínovou nebo bordó barvičku. Pak budete skutečná sexy šelma.

 

Zdroj citátu: Stylehasnosize.com

Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *