Šetřete peníze, e-kuřte

 

Proč plýtvat těžce vydělanými penězi na něco, co se v prach obrátí? Je na čase přejít na e-cigaretu, kterou můžete používat stále znovu a tím výrazně ušetřit.
Nejen že si za zlomek nákladů můžete pořídit e-cigaretu přesně podle vašeho gusta, ale i nabídka příchutí a příslušenství je mnohem širší než v běžné trafice. A na všem ušetříte. Zvlášť když si pořídíte prázdné náplně a budete je ručně doplňovat.

Když k tomu přičtete, že e-cigarety nezdražují dvakrát ročně, nepotřebujete kupovat stále nové zapalovače, o které stejně nakonec vždy přijdete, nemusíte tak často prát oblečení načichlé kouřem, čímž ušetříte nejen na pracích prostředcích, ale i na oblečení samotném, protože nebude tak brzo seprané, je to až neuvěřitelné. A to tentokrát necháváme stranou, že jsou e-cigarety mnohem šetrnější k vašemu zdraví, takže odpadají výdaje za léčbu potíží způsobených kouřením tabáku. Všechno dohromady vám skutečně ušetří spoustu peněz. Ověřte si to pomocí našeho kalkulátoru úspor. A pokud vás peníze nezajímají, třeba na vás udělá dojem fakt, že s e-kouřením odpadne časté běhání do večerek, benzínek a supermarketů, když zjistíte, že už nemáte co kouřit. Jen jednou za čas zajdete na poštu pro balík. I když… i čas jsou peníze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *