Prohlášení společnosti V2Cigs k nařčení z neetické reklamy

Přestože značka V2Cigs je původem americká, působíme na českém trhu a nejsme lhostejní k tomu, co se v české společnosti děje. Zjednodušeně řečeno máme za to, že česká politická elita si z nás dělá legraci, a proto nevidíme žádný problém v tom, udělat si trochu legrace z ní. Věříme, že velká část Čechů to cítí stejně.

Máme za to, že v kampani nezneužíváme žádných nepravdivých tvrzení. Tím, kdo poškozuje životní prostředí svého bezprostředního okolí, nejsou lidé, kteří kouří elektronické cigarety, ale těžcí kuřáci, kteří žádají popelníček i tam, kde je za normálních okolností kouření nevhodné nebo dokonce zakázáno. Pokud jde o porušování norem slušnosti a mravnosti, ponecháváme zcela na zvážení veřejnosti, kdo a za jakým účelem se jich dopouští.

Zobrazení Miloše Zemana je použito pouze na našem firemním webu a je obecným komentářem ke stavu české politiky.

Uznáváme, že diskuse o kodexu, který má chránit práva veřejně činných osob, které neváhají veřejně urážet novináře nebo hovořit o znásilnění jako o evoluční výhodě, je na místě.

Pro informaci: Hlavní výhodou elektronických cigaret je fakt, že jejich kuřáci neobtěžují a nijak neohrožují své bezprostřední okolí. E-cigarety nehoří, neprodukují tedy žádný kouř, neobsahují dehet ani CO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *