Pochlubte se na léto krásnými nehty

Léto klepe na okna našich koupelen, vpusťme ho dovnitř. Ruce získají přitažlivý vzhled a z nožek vzniknou sexy magnety, které rády ukážeme v pestrobarevných šatech.

Po e-cigaretách nežloutnou nehty

Dámy, víte, co je na e-cigaretách úžasného? Kromě nesporných výhod pro váš životní styl vám také dovolí rozkvést. Už nemusíte řešit problémové zuby, třepící se vlasy a slabé, zažloutlé nehty. Tak jim dejte šmrnc, který si zaslouží!

DIY přírodní péče o nožky

Dopřejte si „udělej si sám“ domácí wellness, které vás vyjde na pár korun. Smíchejte lžíci vinného octu se lžící medu a soli a vzniklou pastou masírujte prsty na nohou, chodidla i lýtka. Po peelingu je ponořte do teplé vody ovoněné esenciálními oleji, dopřejte jim pedikúru a na závěr nalakujte.

nehty_01

Ruce jako vymalované

Na ruce použijte stejný peeling jako na nožky a na závěr vyživte ručky kokosovým olejem (seženete ve zdravé výživě). Na závěr přijde lak, díky kterému vaše ladné ruce prokouknou. Letos frčí různé varianty lila, pastelové barvy a sorbetové odstíny – meruňková, peprmintová, šmoulová a citronová z vás udělají kočku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *