Novinky u Vapour 2 – Březen 2016

Novinky u Vapour 2 – Březen 2016

 

Pokud si chodíte své objednávky osobně vyzvedávat na naši prodejnu v Jinonicích, pak víte, že dosud bylo možné platit kartou pouze přes webové rozhraní PayU. Od března u nás však najdete i platební terminál pro klasické karetní transakce. Věříme, že tím ještě více zvýšíme vaše pohodlí.

 

bannýreček HOT NEWS

Pro možnost platby kartou zvolte ve třetím kroku objednávky „Osobní vyzvednutí“, ve čtvrtém kroku se pak objeví tři způsoby platby: „Platba kartou na pobočce„, „PayU“ a „Hotově“.

V případě, že si jako způsob dodání zvolíte kurýra GLS, budete mít možnost objednávku uhradit též rychlým online převodem přes vaše internetové bankovnictví.

Abychom ještě shrnuli, jak takový nákupní proces vypadá na naší straně:

Objednávky přijaté do 13 hodin expedujeme ještě týž den. Kromě výjimečných situací, zpravidla způsobených přírodními vlivy, je kurýr doručuje následující pracovní den. Snažíme se odeslat co nejdříve i objednávky, které zadáte po 13. hodině, ale z důvodu velkého množství objednávek nelze odeslání garantovat.

Osobní odběry chystáme průběžně po celý den, a to do 30 minut od přijetí objednávky. Vybrané zboží vám po dobu následujících 3 pracovních dní rezervujeme na prodejně. Před zrušením objednávky vám ještě zašleme notifikační e-mail. Pokud budete z jakéhokoli důvodu prodloužit dobu pro vyzvednutí, dejte nám vědět.


Budeme se na Vás těšit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *