MS ve fotbale 2014: Co se ve světě pije při zápasech?

Fotbal a pivo prostě patří k sobě. Ať už orosený půllitr s kamarády v hospodě nebo lahváč z lednice doma na gauči, zlatavý mok dotáhne zážitek z fandění k dokonalosti. Inspirujte se pro změnu drinky, které pijí jinde po světě. Každý pak můžete doladit příhodnou V2 příchutí.

1. Argentina: Fernet & cola

fotbal_02

U nás nejsme jediní se slabostí pro nahořklý Fernet. Až budete příště fandit horkokrevným Latinoameričanům, vyzkoušejte jejich specialitu. Fernet zde pijí ve vysoké skleničce s vychlazenou colou a ledem. Logickým doplňkem je V2 cartridge s příchutí Coly. Mňam!

2. Brazilská caipirinha

fotbal drinky

A na jihoamerickém kontinentu ještě chvíli zůstaneme. Místní dokáže dění na trávníku pořádně rozrajcovat, naštěstí však mají na zchlazení nervů pověstnou caipirinhu, svěží nápoj s mátou a alkoholem cachaça. V2 příchuť máta už se třese, aby legendární drink doplnila.

3. Američané pijí Bourbon, Britové whiskey

fotbal karta

Chcete si připadat trochu stylově? James Bond by s vámi fandil rád, kdybyste mu nalili bourbon s ledem nebo pravou chlapáckou whiskey. Doplňte e-cigaretou s příchutí tabáku V2 Red.

4. Ruská vodka. A není lepší české pivo?

fotbal pivo

Fotbal Rusům sice moc nejde, vodku však mají bezkonkurenční. Většinou ji pijí čistou, vy ji zkuste namixovat do lahodných koktejlů s ovocnými džusy a freshi. Na někoho to však stále může být příliš velká síla.

Tak co myslíte, nezůstaneme raději u našeho starého dobrého piva? Vychlazený mok skvěle doplníte příchutěmi jako V2 Red nebo V2 Sahara. Co si dáváte vy?

Zdroje fotografií: Adelaidenow.com.au, Wallpapermania.eu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *