Letní osvěžení – nové příchutě už brzy!

Kdo by měl chuť si v letních parnech ještě zapalovat klasické cigáro. V2Cigs pocitově ochladí a nabízí širokou paletu vůní, od sladké coly přes povzbuzující kávu až po osvěžující mentol. A víte co? K našim stávajícím náplním brzy přibude speciální letní edice. Ale zatím pssst…

Netřeba nadávat na letní vedra, zoufale hledat v rozpáleném městě stinný kout a pohupovat se za pracovním stolem v rytmu větráku. A zapálit si v horkých dnech ještě klasickou cigaretu? To by byl váš konec! Tak nenoste dříví do lesa a vyzkoušejte jedinečné příchutě elektronických V2Cigs.

Letošní léto bude patřit V2Cigs

 V2cigs_prichute

E-cigarety, na rozdíl od klasických cigaret, nepodléhají mechanickému zahřívání a ještě díky ovocným, sladkým či jemně tabákovým příchutím báječně osvěží na koupališti, ve městě, na zahrádce i dovolené. Ať už upřednostňujete klasické aroma tabáku (Red, Sahara a Congress), šťavnaté ovocné osvěžení (Mentol, Mint Tea, Peppermint, Cherry a Grape) nebo sladké podtóny (Vanilla, Coffee, Cola a Chocolate), v širokém portfoliu e-liquidů V2Cigs si vyberete. Vapovat pak můžete kdykoli a kdekoli – umocníte tak zážitek z naplno prožitého léta!

Speciální letní příchutě už jsou na cestě

 V2Cigs_prichute2

Do kufru na dovolenou nezapomeňte přibalit žhavou novinku V2Cigs – speciální nové příchutě, které zanedlouho dorazí na e-shop. Je libo Mojito, Strawberry Desire, Lemon Berry, Lemon Brulle nebo jemná Mint Chocolate Truffle?

Těšte se, další info brzy…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *