Jsou tu prázdniny!

Jsou tu prázdniny!

 

Čekají nás dva měsíce, na které se mládež školou povinná těší celý zbytek roku – ano, letní prázdniny. Dospělých se dva měsíce volna bohužel tak úplně netýkají, přesto je pár týdnů dovolené potřeba.

 

Nádherné léto

Abyste si dovolenou co nejvíce užili, doporučujeme vám držet se následujících rad:

 

1. Užijte si volno podle sebe
– Není nic horšího, než se nutit do aktivit, které vám jsou proti srsti. Pokud neholdujete polehávání na pláži, budete po 10 dnech válení se pravděpobně ještě více unaveni.

2. Alkoholu s mírou
– Prázdninové resorty, zejména pokud jste zvolili formu all inclusive, svádí k bujarému a celodennímu popíjení exotických koktejlů. Nepřehánějte to. Po propité dovolené vám nejen že nebude příliš dobře, ale ani si neodpočinete.

3. Nezapomeňte na ochranu
– Sluneční ochranu. Pokud víte, že máte sklony ke spálení nebo dokonce sluneční alergii, je potřeba se mazat při každém pobytu venku, ne jen před cestou na pláž. Dalším oblíbeným mýtem je, že pokud je opalovací krém voděodolný, stačí jeho aplikace jen jednou denně. Není to pravda. Namažte se pokaždé, když vyjdete z vody, když se zpotíte anebo otřete.

4. Vypněte se
– Již dávno se ví, že pokud cokoli – koncert, výstavu, prostředí – sledujete skrze objektiv fotoaparátu nebo kamery, pak si sledovaný objekt nevychutnáte tolik, jako byste na něj koukali přímo. Přestaňte se hnát za rekordem o počet selfie a nasdílených příspěvků za den a raději vychutnávejte atmosféru míst, která jste navštívili.

5. Vybavte se
– Nezapomeňte si před cestou přibalit náhradní náplně do své e-cigarety, náhradní baterie a nabíječku. Co je však mnohem důležitější – nevystavujte své baterie ani náplně přímému slunečnímu svitu a vysokým teplotám. Nenechávejte je v zamčeném autě a už vůbec ne na palubní desce. Vyvarujte se kontaktu vody nebo písku s vaší baterií a pokud cestujete do zahraničí, zjistěte si předem případná legislativní omezení.

Vapour2.cz Vám přeje krásné prázdniny!

 

Mimochodem – my jsme tady pořád, otevírací dobu ani provoz e-shopu neomezujeme 🙂


 

Dáte nám vědět, kam se chystáte vyrazit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *