Jak zlepšit výkon své elektronické cigarety

Jak zlepšit výkon své elektronické cigarety

 

Zatímco chuť a throat hit jsou jednou z nejlepších částí vapingu, mnoho uživatelů si taktéž užívá obříoblaka páry. Možná i vy se neustále snažíte o ještě větší a hezčí obláček, pokud je tomu tak, přečtěte si následující tipy:

shutterstock_256064230-300x200

 

Přeloženo a převzato z http://www.v2.com/blog/2016/04/tips-to-improve-your-ecigarette-performance/

Používejte plně nabité baterie – Přestože tuhle radu slyšel každý pětkrát, často na ni vapeři zapomínají. Když ale všechno ostatní selže, je dobré vrátit se ke kořenům.. A my jsme si jisti, že tuhle radu ocenilo již mnoho fanoušků e-kouření. Vapour 2 nabízí mnoho způsobů, jak můžete své baterie udržet nabité, od standardních zástrček do zdi přes auto nabíječky až k přenosným nabíjecím pouzdrům.

Nažhavte to – Vaše baterie ocení, když ji před samotným použitím připravíte několika krátkými a rychlými potahy. Tím zahřejete žhavící spirálu svého zařízení, která vytvoří vaši páru hustší. Při prvních potaženích můžete cítit trochu vzduchu, ale po zahřátí spirály bude vaše zařízení připraveno vám dodat uspokojivé množství páry.

Používejte Vapour 2 E-Liquidy – K maximálnímu množství páry a nejlepšímu chuťovému požitku zákazníkům vždy doporučujeme používat baterie Vapour 2 a vaporizéry Vapour 2 PRO s našimi e-liquidy. Všechna naše zařízení totiž byla navržena pro maximální výsledky a testována s našimi liquidy a poměr PG a VG právě v těchto liquidech je zárukou toho pravého uspokojení.

Zvyšte napětí – Další cestou, jak zvýšit produkci páry, je vyšší napětí. To se však týká vaporizérů. Pokud jste skutečně připraveni na obří oblaka, je možná čas upgradovat vaši výbavu. Větší zařízení vám nabízí více výkonu, větší cartridge, delší výdrž baterie a skutečně výraznou produkci páry.

Hrajte si s teplotou – Pokud používáte vaporizér Series 7, máte tři možnosti nastavení teploty podle své libosti.


 

Zatímco ne každý je z oblak páry nadšený, víme, že mnoho zákazníků rádo vylepšuje svoje e-cig umění. Pokud máte nějaké další tipy, jak být vapovacím mistrem, nebojte se je sdílet s ostatními pomocí komentářů zde pod článkem, nebo na našem facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *