Jak si užívat života? Vyjeďte směr neznámo!

Ačkoli už máme začátek března, stále se zdá, že rok 2014 ještě pořádně nezačal. Co jste si na letošek naplánovali? Už jste konečně přesedlali na e-cigarety? Chci, abyste se na konci roku mohli spokojeně poplácat po zádech a říct si: „Jo, tenhle rok jsem zvládl.“ Zde pár tipů, jak na to. Zbytek je na vás 🙂

destination uknowno3

Na nové začátky

1. Udělejte to, co vás na první pohled děsí! Ať už je to večeře a kino sám se sebou, půlmaraton, paragliding nebo mluvení na veřejnosti. Do toho. Jakmile tuhle výzvu zvládnete, budete se cítit, jako byste v Sazce vyhráli milion. A příště to bude zase o trošku lehčí.

2. Zbavte se zlozvyků a přejděte na e-cigaretu! Přestaňte s věcmi, ze kterých máte výčitky svědomí – kousáním nehtů, pitím Coly, hádavostí, stresováním se zbytečnostmi. Típněte konečně tu poslední cigaretu a přesedlejte na voňavé V2Cigs.

3. Naučte se něco nového. Naučte se na harmoniku, vezměte do ruky knihu či kuchyňskou vařečku. Přidejte se do volejbalového týmu nebo pěstujte bylinky na balkoně. Cokoli, co vám rozšíří obzory.

4. Pomáhejte. Inspirujte svým příkladem někoho dalšího, aby zaměnil klasické cigarety za e-cigarety.

destination uknown2

Zažijte skvělé časy

5. Zorganizujte párty. Možná nemáte byt jako z katalogu, ale co. Pozvěte kamarády, nakupte chipsy a omáčky, připravte zeleninové saláty, karton piv a pozvěte přátele na seriálový maraton, sobotní zkrášlování nebo obyčejný pokec.

6. Běžte na stand-up comedy a užijte si svou hodinku zabřichopopadání. Smích je totiž ta nejlepší medicína.

7. Zkuste sport, co není tak moc sport. Proč trávit čas v barech jen vysedáváním? Vyzvěte přátele na turnaj v šipkách, nechte se naučit biliár nebo přineste karty.

8. Vyrazte sami na výlet. Možná v tom na první pohled nevidíte kopu zábavy, ale tohle by měl sem tam zkusit každý. Vyberte si destinaci, naplánujte cestu a nahoďte do auta energický playlist. Pak už stačí jen V2 adaptér do auta a šlápnout do pedálů.

destination unknown 2

Jen tak pro zpestření

Tipů, jak si život užívat, je nepočítaně. Při cyklovýletě lesem schválně najíždějte do kaluží a vyválejte se v bahně. Vyjeďte s loďkou na rybník a vyskočte do vody (v létě doporučuji mnohem příjemnější skákání z jachty do moře). Pomozte stařence na přechodu. Sedněte si s čerstvou kávou a kávovou náplní do V2Cigs do parku a sledujte, jak se děti honí u fontány. Otevřete mysl a nasávejte život.

Zdroj citátu: Quoteswave.com

Zdroj fotografií: V2cigs.com

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *