Jak dostat z V2 cartridge maximum

Jak dostat z V2 cartridge maximum

Na e-cigaretě, stejně jako na klasické tabákové cigaretě, je nejlepší spojení potěšení s uspokojením. Jinými slovy – není nad ten pocit, když si pořádně potáhnete. Často se nás prostřednictvím chatu nebo telefonu ptáte, jak maximalizovat množství vdechované páry, tzv. throat hit. Proto jsme pro vás připravili stručný návod, jak dostat z V2 cartridge víc.

1)      Sundejte víčko V2 cartridge – je to plastový kroužek na konci V2 cartridge. Použijte k tomu například kancelářskou sponku. Uvnitř uvidíte savý materiál.

2)      Kancelářskou sponkou, párátkem nebo něčím podobným mírně stlačte savý materiál směrem dolů k atomizéru. Můžete s cartridgí i mírně zakroužit, abyste se ujistili, že je savý materiál dobře nasáklý e-liquidem.

3)      Jemně povytáhněte savý materiál zpět do středu cartridge. Zpátky nasaďte víčko cartridge a trochu ji protřepejte. Můžete ji nechat chvíli odstát, zhruba 3 – 5 minut.

Tak co, povedlo se? Napište nám na V2 fórum, jak se vám kouří teď. A pokud máte lepší trik, podělte se o něj s námi. Stále platí, že autor nejúspěšnějšího příspěvku na V2 fóru od nás získá kredit na nákup ve V2 e-shopu v hodnotě 1000 Kč.