Gurmáni, jak kombinovat e-cigaretu s jídlem?

Už jste se někdy rozhodli pro nápoj jen proto, že skvěle doplňoval určitý pokrm? Je známo, že červené víno podtrhne chuť steaku, bílé zase ryby. Pivo jde dobře s pizzou a jahody dodají šmrnc šampaňskému.

Většina kuřáků vám řekne, že cigarety chutnají nejlépe mezi chody nebo bezprostředně po jídle. Objevila jsem, že pro elektronické cigarety platí totéž. Vaping určitých příchutí skutečně dokáže prohloubit kulinářský zážitek. Trik je v tom objevit základní chutě jídla a spárovat je s příchutí cartridge.

Experimentování jsem se ujala za vás. 🙂

6 chuťových kombinací pro kulinářský zážitek

1. Červené maso jedině s V2 Red. Odvážná příchuť amerického tabáku skvěle sedí k chuťově bohatým masům, ať jsou to šťavnatá žebra, steak nebo jemné kotletky.

vapor_foodies_01

2. Mořské plody a V2 Congress. Rafinované aroma krevetového koktejlu, mušlí, ústřic nebo lososové pěny ještě víc vynikne s jemností a lehkostí cartridgí V2 Congress.

vapor_foodies_02

3. Je libo hamburger s kolou? Zapíjet ještě teplou pizzu či šťavnatý burger sladkou kolou je slabostí mnoha z nás. Chcete-li ušetřit zbytečné kalorie, stačí naplnit e-cigaretou sladkou V2 Cola.

vapor foodies_03

4. Dezert s vanilkovou tečkou. Ať jste milovníci smyslné čokolády, jemné panna cotty, nadýchaných muffinů, zmrzliny nebo hříšného cheesecaku, dodá V2 Vanilla vašemu prožitku francouzský šmrnc.

vapor foodies_04

5. Třešinka na salátu. Je vaší slabostí rukolový salát, caprese, caesar či jablka s vlašskými ořechy na peřince z ledového salátu, lehkou chuť salátu geniálně doplní jemně nasládlá V2 Cherry.

vapor foodies_05

6. Kobliha jedině s kávou. Nesmrtelná dvojka. Ať už ráno nebo po obědě, povzbuzující vůně V2 Coffee dodá vašim chuťovým pohárkům pořádnou dávku energie, ať už jí doplníte koblihou, šátečkem nebo hemenexem.

vapor_foodies_uvodni

 

Schválně, na jaké další kombinace přijdete?

Zdroj fotografií: V2cigs.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *