Důmyslné schovky nejen pro e-cigaretu

 

Nejlepší způsob jak zabránit dětem, zvířatům a slídícím dospělým, aby se dostali k vaší e-cigaretě a dalším cenným věcem je dobrá schovka. Nedivte se takovému uvažování, nejeden z nás už načapal „tetičku Věru“ jak bafá z naší e-cigarety. I když tohle je zrovna vtipný obrázek, představte si, že byste přistihli třeba svého nezletilého potomka.

Udělali jsme průzkum a našli pro vás spoustu skvělých nápadů. Vybrali jsme ty, které oceníte zejména doma a v práci.

schovka dveře

Schovka ve dveřích

Pokud jste dost vysocí, stačí vám vhodná schránka, vrtačka a trocha té ruční práce.

schovka kniha

Schovka v knihovně

Je to klišé, ale možná právě proto nikoho nenapadne hledat ve vaší knize. Jestli doma máte román v pevné vazbě, který rozhodně nebudete už nikdy číst a nestojí ani za to, abyste ho věnovali někomu jinému, předělejte ho na úložiště. Hlavně ať je to totální brak nebo nudná učebnice, to nebude chtít otevřít nikdo. Obyčejným řezákem na koberce udělejte otvor, který půjde skrz listy s textem, a přikryjte ho deskami knihy, aby nebylo nic poznat. Spoustu nápadů jistě najdete na Google.

schovka jídlo

Schovka v jídle

Kupte si odporné cereálie a přesvědčte všechny kolem, že vám nesmírně chutnají a nechcete přijít ani o jediný drobeček. Nebo pořiďte odporný urologický čaj. Nebo nějakou francouzskou delikatesu. Vyprázdněte obal a schovka je na světě!

Samozřejmě že schovku si můžete i koupit, ale problém nastane ve chvíli, kdy si někdo všimne stejného zboží, po kterém jste sáhli i vy. Ovšem, tohle světlo je zkrátka brilantní. Nejen že se skutečně rozsvítí, když na něj zatlačíte, ale dokonce se do něj vejde celý Starter Kit! Pořídit ho můžete zde.

schovka liceni

Důležité je také vědět, kam si e-cigarety rozhodně neschovávat.
Nedávejte je do mrazáku. Mráz by pozměnil složení e-liquidu a ohrozil integritu elektrických součástek v baterii. Nedávejte nic do výšky menší než metr a půl, jinak riskujete odhalení zvídavým dítětem nebo domácím mazlíčkem. Rozhodně neschovávejte nic pod matrací, protože to vyjde nastejno, jako kdybyste své cennosti schovali na rohožce.

A pokud máte nějaký tip a nebojíte se odhalení, podělte se s námi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *