Co o vás vypoví vaše elektronická cigareta

Co o vás vypoví vaše elektronická cigareta

 

Možná tomu nebudete věřit, ale vaše e-cigareta nebo vaporizér o vás a vaší osobnosti vypovídá poměrně dost informací. Značka, délka, oblíbená náplň… – to vše je váš příběh. Některým vape-profesionálům stačí jediný pohled na vaše zařízení aby měli jasno. Avšak jsou to hlavně pozitivní informace, není tedy důvod k obavám. Pro váš klidný spánek jsme sepsali seznam základních indicií, které vás odhalí 🙂

 shutterstock_220936945-300x200

Přeloženo z http://www.v2.com/blog/2016/01/what-does-your-vaporizer-say-about-you/


Energická osobnost – Pokud máte dost odvahy k výběru růžové nebo modré baterie, nejste jen životaplná, ale také otevřená osobnost, která dává najevo, že miluje relax a zábavu. Ti, kdo mají raději klasický styl, nemusí zoufat – pro ně je tu klasická bílá, černá anebo stříbrná.

Preferujete nejvyšší komfort – Osoby, které mají rády nejvyšší míru pohodlí a jednoduchosti, jednoznačně preferují automatické baterie, s kterými si vaping užijí na maximum.

Máte věci rádi pod kontrolou – Ti, kdo mají rádi přehled, pro změnu upřednostní manuální baterii s možností ovládat výkon i množství páry. Pravděpodobně jste silná a asertivní osobnost, která má svůj život pevně ve svých rukách.

Za málo peněz hodně muziky – Pokud je vám toto krédo více než blízké, jistě jste majitelem vaporizéru, který těší nejen vás, ale v dlouhodobém horizontu i vaše konto. Na veřejnosti tím dáváte jasně najevo své stanovisko k cenám cigaret, daním a tabákovým koncernům.

Technický nadšenec – Máte dokonalý přehled o technologii použité ve vašem vaporizéru i všech gadgetech, které samozřejmě máte jako první! Tím svému okolí dáváte jasně najevo, co vás baví. Každý si všimne vašich hlubokých znalostí!

Otevřená mysl – Elektronické cigarety jsou záležitostí především posledních několika let. Ten, kdo se vzdá páchnoucích tradičních cigaret a investuje do této nové technologie, musí být otevřené mysli a nakloněn zkoušení novinek. A to jsme s jistotou my všichni!


Nyní víte, co o vás vaše baterie mohou vypovídat. Jste překvapeni, nebo vám to bylo od začátku jasné? Dejte nám vědět v komentářích, případně se podělte s přáteli na facebooku nebo twitteru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *