Co koupit tátovi ke dni otců?

V neděli 15. června oslavíme mezinárodní den otců. Už máte pro tátu něco pro radost?

Den matek je za námi, a abychom dostáli genderově vyrovnaným standardům, oslavme letos i den otců. Tenhle u nás nový svátek se v USA slaví přes sto let, věděli jste? Tradici založila v roce 1910 Američanka Sonora Doddová, která chtěla ocenit úsilí, s nímž se o ni a její 4 sourozence staral ovdovělý tatínek. Jak můžete tátovi poděkovat vy?

1. Užijte si společně strávený čas

Tátu nejvíc potěší, když si na něj uděláte chvilku a podniknete něco spontánního. Zajeďte si na ryby, podnikněte dlouho chystaný výlet na hory, vezměte ho do pivních lázní.

2. Pořiďte tátovi chlapský dárek

otec_02

Originální otvírák či stojan na láhve, designový kapesní nůž, placatka s vyrytými iniciály – různé chlapské vychytávky tátu určitě potěší.

3. Doplňte jeho zásoby V2Cigs – 15% sleva

Využijte naši dnešní a zítřejší 15% slevu na baterie Classic a EX a doplňte tátovi zásoby cartridgí na léto. Pokud je tatínek kuřák, nabídněte mu pomocnou ruku a ulehčete mu přechod na vapování začátečnickým Starter Kitem.

4. Výbava na hobby

otec_03

Jezdí táta na kole, má každou středu na fotbal, hltá dokumenty o druhé světové nebo zahradničí? Pořiďte mu něco do výbavy – i milá drobnost z oboru jeho zájmu ukáže, že vám na něm záleží.

5. Kdo si hraje, nezlobí

A u mužů to platí obzvlášť. Pořiďte tátovi stolní hru na chatu, RC model vrtulníku nebo zajímavé kurzy v jeho městě. Při vapování V2Cigs se můžete hračky vyzkoušet a společně podlehnout novým koníčkům.

Co máte pro tátu vymyšleného vy?

Jaký dárek mu doteď udělal největší radost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *