Chybí vám kuřpauza? Už nebude!

Rauchpauza, dáme cígo?, dem na valec.

Jakkoli jste kuřáckým pauzám přezdívali, jsou teď minulostí. 

A hlavně zbytečným lákadlem – kdykoli totiž půjdete s kolegy na nostalgický pokec do kuřárny, roste pravděpodobnost, že si s nimi dáte. Chybí vám pravidelné vypnutí mozku na cígu, společné vtípky s kolegy a drbání šéfa? Zde je pár tipů:

1. Hledejte pozitiva.

 

kurpauza_03

Těch drobných přestávek během dne se přece nemusíte vůbec vzdávat, naopak. Užijte si pohodovou 5minutovku s V2 Notebook-Cig a radujte se, že nemusíte někde klepat kosu a načichat kouřem.

2. Změňte rituály.

 

kurpauza_04

Bylo dokázáno, že pravidelné přestávky mezi úkoly zvyšují produktivitu práce. Nemusí jít ale jen o vaping. Vychutnejte si dobré kafe, protáhněte záda, zaskákejte si na rehabilitačním míči nebo se projděte přes ulici pro poctivý dezert.

3. Přeneste se přes to.

 

kurpauza_01

Možná vám přijde, že o něco přicházíte. Že skalní kuřáci kujou pikle bez vás. Než se ale pustíte do sebelítosti (proč zrovna já to mám tak těžké), zamyslete se. Co je pro vás důležitější – vaše zdraví, principy, možnost jít si svou cestou? Nebo otravný zlozvyk, který vám doteď komplikoval život. Nemusíte přece jít s davem. Najděte si vlastní životní styl s V2 Cigs.

4. Zaveďte nový zvyk.

 

kurpauza_2

S firemními kuřáky navíc nemusíte ztratit kontakt. Vymyslete nový zvyk – společný oběd, kávu o třetí, čtvrteční pivo. Nebo společně provětrejte plíce na laser game.

5. Seznamte se s nekuřáckým osazenstvem.

 

kurpauza_05

Využijte ušetřeného času a zapřeďte rozhovor s kolegy, které jste dosud prcháním na kuřpauzy opomíjeli. Klidně se projděte i do vedlejších místností, prohoďte pár slov. Kolegové vaši snahu ocení a jistě najdete společnou řeč.

Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *