Celebrity, které milují elektronické cigarety

Elektronické cigarety se podle předpokladů z minulých let stávají rozšířenějšími, a není překvapivé, že do světa vapování se vydávají i známé osobnosti. O které celebrity se jedná?

Leonardo DiCaprio

Den na pláži s jeho e-cigaretou, co jiného by mohl Leo chtít, aby byl jeho den perfektní? (Modelky, správná odpověď jsou modelky.) Alespoň se při odchodu nemusí starat o nechutné nedopalky. Za dobu, než se rozloží, jsou e-cigarety k k životnímu prostředí podstatně přátelštější. Přesto samozřejmě negarantují to, že budete vypadat tak dobře, jako Leo při vapování.

Julia Louis Dreyfus

DiCaprio nebyl jediný, který upoutal pozornost na Zlatých Globech 2014 za vytažení e-cigarety. Vapování dalo Julii příležitost smést Reesu Witherspoon, která se s ní chtěla vyfotit na selfie.

Norman Reedus

Pokud zrovna nekáže spravedlnost s irským přízvukem nebo nezabíjí zombíky holýma rukama, Redus ví, jak si užívat malých věcí v životě. Slyšeli jsme označení cigaret jako „tyčinky smrti“, proto je skvělé vidět Reeduse zaujmout pevný postoj proti „Mrtvým živým“ s e-cigaretou na place i mimo něj.

Simon Cowell

Někdy blahosklonný soudce se snaží minimálně skončit se svým zvykem 40 cigaret denně. Zatímco bezvýhradně souhlasíme, že výměna tabáku za e-cigarety bude mít pozitivní dopad na jeho vzhled, musíme dodat, že je to e-cigareta, nikoliv stroj času.

Michelle Rodriquez

Divoká Michelle nám přijde jako seriozní vaperka, ne jako někdo, kdo následuje trendy. Hvězda filmu Rychle a zběsile 7 jde vlastní cestou a dělá si, co se jí zlíbí. Ale nenechme se mýlit, 36letá kráska se udržuje fit, a to i během přestávek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *