Bezpečnost baterií do elektronických cigaret

Bezpečnost baterií do elektronických cigaret

 

Většina vaperů moc dobře ví, že li-ion baterie, které jsou převážně používané v elektronických cigaretách, jsou velice bezpečné. Ovšem jen pokud je používáte správným způsobem.

beginnersguide

převzato z http://www.v2cigs.com/blog/2015/11/guide-for-electronic-cigarette-batteries/

Většina nehod, o kterých jsme slyšeli, byla způsobena nesprávným zacházením nebo neopatrnou manipulací s baterií. Proto si přečtěte náš dnešní článek, ať se podobných chyb můžete vyvarovat. Je totiž velice snadné zapomenout, že v líbivém obalu je skrytá dechberoucí a pokroková technologie.

ANO – Používejte pouze správná nabíjecí zařízení, které nabízí vaše značka. Baterie jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s příslušnou značkou nabíječky. Nekombinujte různé značky baterií a nabíječek, a to ani tehdy, když k sobě zdánlivě pasují.

ANO – Nakupujte pouze u renomovaných společností s doložitelnou historií. Vapour 2 spadá pod značku V2, která je po dlouhé roky největším online distributorem elektronických cigaret v USA. Díky neustálé inovaci si můžete být v každém okamžiku jisti, že získáváte produkt vysoce nadprůměrné kvality, který splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.

NEpoužívejte rozbité baterie! NIKDY!

NEvystavujte své baterie extrémním teplotám. Přímé slunce, intenzivní žár anebo velký mráz může poškodit vaše baterie. Buďte ostražití, pokud například rádi zapomínáte své baterie v autě.

NEnechávejte baterie blízko vody. Stejně jako cokoli jiného, co obsahuje elektronické součástky. Občas zapomínáme, kam jsme si baterie dali. Ony se mezitím mohou třít ve vaší kapse spolu s klíči nebo jinou kovovou součástkou a jiskra je na světě. Vyvarujte se této kombinace.


 

Nezní to tak náročně, co říkáte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *