5 tipů, jak odfouknout zimní smutky

Únor. Šedivý a lehce frustrující. Hromnice sice přidají o hodinu více, ale sluníčko a kvetoucí stromy jsou stále v nedohlednu. Ač nejkratší měsíc v roce, zvládne se únor táhnout zdaleka nejpomaleji z celé nabídky kalendáře. Co dělat, když vás přepadne pozdně-zimní blues?

1. Bafejte z e-cigarety.

Šup, teď hned. Zapojte ji do notebooku a udělejte si ze čtení tohoto článku příjemnou kratochvíli.

2. Zahřejte se filmy.

Správně vybraný film dokáže vytvořit dokonalou iluzi léta. Schválně si pusťte Adama Sandlera v Zkus mě rozesmát nebo jakýkoli jiný film odehrávající se na pláži a dovolené. Zalezte si pod deku s e-cigaretou coca-colové příchuti a bavte se jako teenager (už jen ta vzpomínka vás zahřeje!)

blues_01

3. Přijměte výzvu ledních medvědů.

A proč to zimě nedat sežrat? Potáhněte si párkrát na kuráž, zavolejte kamarádům a jděte do toho po hlavě. Naskákejte společně do nejbližšího rybníka (beztak už letos nezamrznou) či saunového bazénku, foťte své zkřivené obličeje a hecujte se. Smích a nevšední zážitky zaručeně zahřejí.

4. Vytáhněte tenisky.

Ne každý cítí se býti medvědem. Přivolejte proto jaro tím, že budete poskakovat jako zajíc. Oprašte záměrně zapomenutá novoroční předsevzetí (vážně to bylo teprve před 5 týdny, kdy jste přísahali, že pizzu nikdy nevezmete do ruky?) a vyrazte na procházku, pilates nebo do fitka. Ukořistěte sousedovic Líze švihadlo. Běhejte (před rozlíceným sousedem)! Více endorfinů = méně smutku!

blues_02

5. Změňte lokál.

Doslova. Oživte své rituály – vyrazte na krátkou dovolenou do tepla, víkendový výlet do blízkého města, navštivte novou restauraci či bar a zkuste novou příchuť e-cigarety. Baf, baf.

Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *