4 důvody, proč milovat letní zahrádky

Plánujete schůzku s klientem? Chystáte se po práci na kafe nebo pivko s kamarády-nekuřáky? Vyjíždíte na víkend na kolo nebo si chcete dopřát výtečný oběd? Zamiřte do příjemného stínu zahrádky a vychutnejte si dobré jídlo, pití i společnost. Vaperům vstup povolen. 🙂

Teď v létě se objevují největší rozdíly v životě kuřáků a e-kuřáků. A vy jste na té straně, která může jásat a plácat se po zádech. Proč? Hned vám to prozradíme:

1. E-cigareta na zahrádce nevadí

zahradky_02

Letní parna klasickým cigaretám nepřejí (komu by se chtělo ještě v hicech zapalovat cigaretu?!). Nemluvě o situacích, ve kterých se musíte omezovat. Na zahrádkách mnoha restaurací a kaváren může platit zákaz kouření, pára z případné e-cigarety však nechá okolní hosty zahrádky chladnými. Vapujte, co hrdlo ráčí, a užívejte si léta plnými doušky.

2. Letos budete v centru dění

zahradky_04

Nekuřáci příliš neocení, když si kuřák zapálí během jídla. Pamatujete, jak se vloni na cyklovýletě kamarádi bavili u výborného jídla, zatímco vy jste pokuřovali opodál? Tak to letos nehrozí. Bruste ostrovtip a humorné historky, letos budete bavit celou společnost v čele stolu!

3. Zažijete pracovní úspěch

Nasměrujte obchodního partnera místo luxusní restaurace raději na příjemnou zahrádku. Čerstvý vzduch, jemný vánek a vychlazená bezová limonáda udělají své. V uvolněné atmosféře daleko lépe navážete vztah a uzavřete obchod.

4. Zahrádka vytvoří dovolenkový zážitek

zahradky_03

Stačí počkat na zahrádce do západu slunce a hned se z horkého českého města přesunete do živoucí destinace se středomořskou atmosférou. V ulicích život, na stole výtečné mojito a z vedlejší ulice se linou tóny španělské kytary. Vapněte si svou oblíbenou V2 příchuť a žijte tady a teď.

Na kterou zahrádku rádi chodíte?

Zdroj fotografií: Shutterstock.com, Malaysia2australia.com, Thomaslorenzo.com.au

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *