3 tipy pro vapery přímo od ředitele VMR Products

Výkonný ředitel amerických VMR Products LLC, J. Andries Verleur zveřejnil na americkém V2 blogu trojici způsobů, jak si e-kouření užívá on sám. A od koho jiného se nechat inspirovat a informovat o produktech, než od vedoucí osobnosti a spoluzakladatele VMR Produts?

 

1. Vapour 2 Cartridge

Přestože neustále inovujeme a vyvíjíme nové produkty, tradiční Vapour 2 náplně s příchutí se stále těší obrovské oblibě. Jejich použití je jednoduché a komfortní, stačí je jedním pohybem přimontovat k baterii a jedete! Jakmile v cartridgi dojde e-liquid, prostě ji odmontujete a vyměníte za jinou. Zakupte rovnou větší balení, ať už po 5, 20, 40 nebo 80 kusech.

 

2. Vapour 2 Blanks

Klasické doplňovací cartridge mají stále mnoho skalních fanoušků. Vzhledem k tomu, že jsou navrženy k opakovanému naplnění až 5×, spojují v sobě pohodlí jednorázových cartridgí s možností naplnit si lahvičku jakoukoli příchutí. Stačí naplnit obsah lahvičky Vapour 2 Blank 20 kapkami vašeho oblíbeného e-liquidu, či smícháním různých příchutí vytvořit vlastní mix, a užít a výsledný produkt s jakoukoli z našich V2 e-cigaret.

 

3. Vapour 2 EX Blanks

Nové EX Blanks jsou plnitelné cartomizéry se šroubovacím uzávěrem a transparentním tělem, které umožňuje vidět zbývající obsah e-liquidu v lahvičce. Jsou skvělým řešením pro ty z vás, kteří rádi zapojí tvůrčí myšlení a míchají si své vlastní příchutě na míru. Stačí naplnit potřebným množstvím e-liquidu, přišroubovat k e-cigaretě a spokojeně odvapovat. 🙂

 

Co vy, raději kupujete cartridge hotové, nebo si je plníte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *