10 věcí, které postřehnete po přechodu na elektronickou cigaretu

 

V každém období lidské historie se objevil nějaký vynález, který ovlivnil následující generace: kolo, knihtisk, parní stroj, internet, mobilní telefon… Teď je to, navzdory všem kontroverzním názorům, elektronická cigareta. Účel e-cigarety je prostý. Má posloužit kuřákům jako alternativa klasické cigarety. Tohle je, řazeno sestupně, 10 hlavních důvodů, proč jsme
e-cigaretám vděční:

10) Čisté ruce

Nehrozí žloutnutí prstů a vaše ruce nebudou cítit kouřem.

9) Bílý úsměv

I žloutnutí zubů se stane minulostí – a když si budete úsměv užívat, každý vám ho rád oplatí 🙂

smile

8) Krásné vlasy

Nejen že zápach kouře vystřídá dlouhotrvající vůně šamponu, ale vaše vlasy se i celkově pročistí a tím ozdraví.

7) Zdravá pleť

Mezi první znatelné následky kouření patří poškozená pleť. Je dokázáno, že kuřáci a kuřačky mají více vrásek, a to v daleko mladším věku než nekuřáci. Kouř se dostává i do pórů a zanáší je, což může zvýšit projevy akné.

6) Více energie

E-kouření je slučitelnější se zdravým životním stylem, než klasické kouření. Po přechodu na e-cigarety se zlepší vaše stravování a sportování vám půjde podstatně lépe.

5) Vrátí se vám čich a chuť

Kouř z tabákových cigaret výrazně snižuje schopnost vnímat chuť a cítit vůni. Jakmile přejdete na e-cigarety, vaše smysly se rychle zregenerují.

4) Ušetříte spoustu peněz

Tabák je drahý a jeho cena se pořád zvyšuje. Přechodem na elektronické cigarety ušetříte navíc i za oblečení, návštěvu lékaře a péči o zdraví, údržbu bytu, vůni do auta… dokonce získáte i lepší zdravotní pojištění!

3) Pozitivní symptomy

Hlavně očištění těla od množství toxinů, které se do něho dostávají při kouření tabákových cigaret, a snazší dýchání vám zlepší náladu a zvednou chuť do života. A ještě budete mít víc peněz na zábavu 😉

family

2) Mezilidské vztahy

Možná už jste si všimli, že někteří lidé se vyhýbají bližšímu kontaktu s vámi, protože jim vadí zápach z cigaret. Elektronická cigareta tohle změní k lepšímu. Sami nakonec poznáte, jak nepříjemný může pach kouře být, protože i čerství nekuřáci vnímají zápach kolem kuřáků jako něco nepříjemného.

1) Už nepropásnete důležité chvíle

Určitě se vám už někdy stalo, že jste si odskočili na cigaretu a propásli kvůli ní důležitou scénu filmu nebo zábavný okamžik s přáteli nebo s rodinou. S e-cigaretou už nepropásnete další gól, vtip nebo ten pravý čas, kdy sundat hrnec z plotny.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *