Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Vapour 2 baterie - EX Series

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Vapour 2 baterie - EX Series
599,00 Kč
(vč. DPH)
Naše doposud nejvýkonnější baterie

* Přizpůsobte si svůj produkt

Cenový rozsah: 495,04 Kč

Popis

Detaily

Objevte EX baterii, která uspokojí i nejnáročnější kuřáky elektronických cigaret!

V pokroku se nezastavuje. Toho je důkazem i baterie EX kombinující tenký a elegantní design s mocným výkonem v produkci páry. Poskytne vám mnohem vyšší počet potáhnutí než jiné srovnatelně velké baterie e-cigarety.

Plastovou krytku jsme nahradili pevným zakončením pro vyšší odolnost a pro váš přehled dodali kontrolku nabíjení na tělo baterie. Malé LED indikátory vám s každým potáhnutím ukáží, kolik energie zbývá do nutnosti dalšího nabití.

Není to jen o výkonu. Ve Vapour 2 jsme zdokonalili i design a naše nejvýkonnější baterie přichází v 5 působivých designech.

S každou baterií obdržíte i krytku cartridge*. Zásluhou gumového kroužku ve spodní části baterie drží krytka perfektně na svém místě. Součástí balení jsou i 3 náhradní kroužky pro případ ztráty.

EX baterie jsou dostupné buď manuální, nebo automatické. Automatická se aktivuje pouhým vdechnutím. Více připomíná cigaretu a je jednodušší na manipulaci, tudíž je vhodná do začátku. U manuální získáte větší kontrolu a hustější dým.

  • Vapour 2 EX baterie pracuje s 4,2 Volty – 280mAH
  • Délka: 100 mm, 135 mm s našroubovanou catridgí
  • Průměr: 9,5 mm

* Krytka nepasuje na EX Blanks cartridge

 

......................................................................................................................................................

Zvolte si design své e-cigarety:

Opál 
Okouzlující třpyt baterie EX v designu Opál zahanbí i drahokamy. Jakmile se na ní podíváte proti světlu, hází jiskrné odlesky v barvě duhy. Design vkusně doplňují bílé LED indikátory a logo Vapour 2 ve stříbrné barvě.

Broušená ocel 
Futuristický kovový plášť vytváří efektivní vzhled s vysokým leskem. Design této baterie vyzařuje noblesou. Doplňují ho LED indikátory v bílé barvě a černé provedení našeho loga.

Matná černá 
Nesmrtelné provedení v matné černé je působivé, aniž by poutalo přílišnou pozornost. Černá barva je zvýrazněna červeným logem a bílými LED indikátory.

Blue Pearl 
Design inspirovaný barvou oceánu. S perleťovým leskem a výjimečným provedením je oblíben především mezi křehkým pohlavím. Vkusně ho doplňují i LED indikátory i logo v bílé barvě.

Rose Gold 
Jeden z nejoblíbenějších designů – ženský a luxusní. Tlumený odstín růžové nechá vyniknout barvu ryzího zlata. S baterií Rose Gold tak zazáříte. Doplňují ji LED indikátory a logo v bílé barvě.

 

Vapour 2, které znáte - násobeno WOW

Recenze

Be the first reviewer of this product.

Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.