Na Vapour 2 E-Liquid 10 ml šarže VSLN & VSKS došlo k chybě tisku. Správné datum spotřeby je červenec 2019.

Vapour 2 Long Cig (110 mm)

Dostupnost produktu

Skladem Do 5 dnů Do 10 dnů

Shrnutí

Vapour 2 Long Cig (110 mm)
499,00 Kč
(vč. DPH)
Mimořádně dlouhá životnost baterie
Vapour 2 Long Cig (110 mm)

* Přizpůsobte si svůj produkt

499,00 Kč
Popis

Detaily

Technická specifikace:

Typ Baterie: 1 ks baterie, na výběr je automatická nebo manuální s tlačítkem

Počet potažení z cigarety: nejméně 300 krát  (přibližně)

Napětí: 4,2 voltů, 380 mAh

Doba nabíjení: 4 hodiny

Délka: 110mm / 140mm s cartridgí

Průměr: 9,25 mm

Intenzita „kouře“: 4 hvězdy

 

Dlouhá baterie Vapour 2 pro elektronické cigarety je přesně taková, jak napovídá její název. Neuvěřitelných 112 mm  (140 mm s nasazenou cartridgí). Tato baterie je o více, než o 3 cm delší, než standardní baterie. Myslíme si, že má staromódní nádech, jako za dnů, kdy cigaretové špičky byly nutným módním doplňkem a samozřejmostí byly ozdobné popelníky z broušeného krystalu.

V době e-cigaret samozřejmě již nejsou zapotřebí žádné popelníky! Nejlepší ze všech, Long cig Vapour 2, vydrží obzvlášť dlouho. Ve srovnání se standardní délkou baterií Vapour 2 získáte s dlouhou baterií  o 100 potažení z cigarety navíc, než bude nutné cigaretu dobíjet. To je celkem nejméně 300 potažení z cigarety. Je k dispozici v manuální a automatické verzi.

Dostupné barvy:

  • Klasická Bílá s červenou LEDkou
  • Elegantní Černá s modrou LEDkou
  • Stainless Steel s modrou LEDkou
  • Metalická Modrá s bílou LEDkou
  • Stylová Růžová s bílou LEDkou

 

Mám zvolit automatickou nebo manuální baterii?

Automatické baterie Vapour 2 nejvíce oceníte, pokud s elektronickými cigaretami začínáte. Stačí z cigarety potáhnout a tím se aktivuje proces atomizace. Zvláště se automatická baterie hodí, když kouříte a zároveň máte zaměstnané ruce, ale k dosažení nejintenzivnějšího „kouře“ je potřeba cigaretu temperovat. K tomuto účelu několikrát krátce z cigarety potáhněte a poté potáhněte dlouze a pomalu, aby se e-liquid zahřál na optimální teplotu. Díky automatickým bateriím lze dosáhnout obvykle o cca 25 % více potažení z cigarety mezi jednotlivými dobitími, ale s menší intenzitou „kouře“ ve srovnání s manuální baterií.

Manuální baterie Vapour 2 je opatřena malým gumovým tlačítkem, které je nutné stisknout pro aktivaci procesu atomizace. Mnoho zkušených uživatelů jim dává přednost, protože nabízejí větší míru ovládání a produkují intenzivnější „kouř“, při menším potažení z cigarety, než u automatické baterie. Doporučujeme vyzkoušet obě, abyste zjistili, který styl baterie je pro Vás ten pravý.

Recenze

Be the first reviewer of this product.

Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Enter your batch # in the field below

K ZAKOUPENÍ A POUŽÍVÁNÍ VÝROBKU VAPOUR 2 MUSÍTE BÝT STARŠÍ 18 LET.